banner

Nekustamā īpašuma izpirkšana izsolē Latvijā

Nekustamā īpašuma izpirkšana izsolē Latvijā
Nekustamā īpašuma izpirkšana izsolē Latvijā

Ietaupījums, izpērkot dzīvokli izsolē Latvijā, pēc ekspertu domām, veido no 10% līdz 40% tirgus cenas. Nekustamā īpašuma iegādes procedūra šādā veidā ir saistīta ar riskiem, par kuriem ir iepriekš jāzina.

Latvijas Republikas Civilprocesa likuma 73. pants apliecina, ka dzīvokļa pārdošanas izsole ir pilnīgi likumīga darbība. Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, jāsamaksā nodoklis 10% apmērā no dzīvokļa vērtības.

Diennakti pirms pasākuma līdzekļi jāpārskaita uz tiesu izpildītāja kontu, tādēļ pasākuma dalībnieki pārskaita līdzekļus 2 dienas pirms izsoles sākuma, lai izvairītos no liekas dokumentācijas no bankas iestāžu puses.

Tiesu izpildītājs kontrolē nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas procesu savu darba pienākumu ietvaros. Ja vēlaties saņemt kredītu komunālo maksājumu parādu atmaksai, piedāvājam ekspertu palīdzību. Jūs varēsiet izmantot izdevīgu kreditēšanas piedāvājumu un saglabāt mājokli. Tālruņa numurs: 27 555 555 Varēsiet sazināties ar mūsu ekspertu un sarunāt tikšanos. Pēc līguma parakstīšanas varēsim Jūsu vietā atmaksāt parādus un apturēt Jūsu nekustamā īpašuma pārdošanas izsoli. Jūs paliksiet nekustamā īpašuma īpašnieks, savukārt mēs Jums piešķirsim parāda atmaksas termiņu uz 20 gadiem ar zemu procentu likmi.

Kāpēc objekta sākuma cena ir pazemināta, izpērkot nekustamo īpašumu no izsoles Latvijā?

Tiesu izpildītāji pieprasa nekustamā īpašuma novērtējumu izsolei. Šo procedūru apmaksā parādnieks. Novērtējumu veic sertificēts novērtētājs, kurš nosaka objekta vērtību.

Nosakot dzīvokļa vērtību, tiesu izpildītājs nosūta ierakstītu vēstuli ar paziņojumu par veikto novērtējumu šīm personām:

 • parādniekam;
 • kreditoram, kura ķīlā ir nekustamais īpašums.

 

Vēstulē ir minēts arī tas, ka katrai iepriekš minētajai personai ir tiesības veikt atkārtotu vērtējumu. Šai darbībai ir atvēlētas 10 dienas. Atkārtotu vērtēšanu apmaksā persona, kura pasūtījusi šo pasākumu, turklāt naudas līdzekļi par šo pakalpojumu jāpārskaita uz tiesu izpildītāja kontu. Objekta novērtējums tiks automātiski atcelts, ja līdzekļi netiks pārskaitīti uz kontu norādītajā laikā.

Vienu mēnesi pirms nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas visi dalībnieki saņem paziņojumu par pasākuma datumu un laiku. Ja personas, kurām ir komunālo maksājumu parādi, 100% atmaksā parādu, izsole un izlikšana no dzīvokļa vai mājas parādu dēļ tiek atcelta.

Izsoles dalībniekiem jāuzrāda:

 1. Latvijas Republikas pase vai ID karte, kā arī šā dokumenta kopija.
 2. Pilnvara, saskaņā ar kuru dalībnieks pārstāv trešās puses intereses + kopija.

Izsoles sākumā tiesu izpildītājs paziņo objekta sākuma cenu un soli, ar kuru vērtība palielināsies. Soļa summa veido 1% līdz 10% no nekustamā īpašuma cenas. Pēc tam dalībnieki, paaugstinot vērtību soļa apmērā, piedāvā savu cenu, nosaucot vārdu un uzvārdu.

Ja izsolē piedalās 1 dalībnieks, viņam jāpaceļ objekta cena tikai par vienu soli, un darījums notiks. Dzīvokļa piespiedu pārdošanā nedrīkst piedalīties:

 • parādnieks vai viņa pārstāvis;
 • par izsoli atbildīgais tiesu izpildītājs.

Pēc izsoles beigām visi dalībnieki saņem atpakaļ iemaksāto drošības naudu. Nekustamā īpašuma pircējs daļu summas iemaksā kā drošības naudu. Noformēt kredītu dzīvokļa izpirkšanai no izsoles var, piezvanot mums pa tālruni. Mēs piedāvāsim izdevīgus kreditēšanas nosacījumus un ātri atrisināsim Jūsu problēmu.

Ar kādiem zemūdens akmeņiem var saskarties, iegādājoties dzīvokli no izsoles Latvijā?

 1. Objekta iekšējais stāvoklis.

Izsolē netiek minēts remonta vai apdares stāvoklis, kas šobrīd ir dzīvoklim. Rezultātā varat saņemt gan stilīgu, dzīvošanai derīgu mājokli, gan dzīvokli tikai ar radiatoriem pie sienām.

 1. Parādi.

Komunālo maksājumu parādi tiek nomaksāti kopā ar nekustamā īpašuma vērtību. Jums nāksies tikai maksāt par komunikāciju pieslēgšanu, ja tās dzīvoklī ir atslēgtas.

 1. Kredīts finanšu uzņēmumā.

Nekustamā īpašuma iegādes apmaksai varat izmantot kredīta līdzekļus. Par pārējo summu tiesu izpildītāji izvirzīs tās atmaksas nosacījumus. Ja netiksiet galā – pirkuma tiesības tiek anulētas.

 1. Īrnieki vai deklarētas trešās puses.

Ja Jūsu iegādātajā mājoklī ir deklarētas svešas personas vai arī tur dzīvo īrnieki saskaņā ar īres līgumu, viņu izlikšanu var nākties risināt tiesā.

Mūsu uzņēmuma Juridiskā nodaļa īstenos Jūsu izsolē iegādātā nekustamā īpašuma Latvijā vai nekustamā īpašuma izpirkšanu no izsoles darījumu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem. Zvaniet – palīdzēsim.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!