banner

Pārkreditācija Latvijā

Pārkreditācija Latvijā
Pārkreditācija Latvijā

Ar pārkreditāciju izprot jauna kredīta saņemšanu ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem, lai atmaksātu iepriekš ņemtu aizdevumu. Pārfinansēšanas produktus piedāvā bankas, kurās ir esošās kredītsaistības, kā arī citas finanšu organizācijas. Mēs Jums palīdzēsim pārfinansēt patēriņa kredītus, kā arī kredītus ķīlā pret nekustamo īpašumu.

Galvenie pārkreditācijas iemesli Latvijā:

 • iespēja noformēt citu kredīta produktu ar izdevīgākiem nosacījumiem;
 • esošā parāda atmaksa ir kļuvusi problemātiska;
 • jāapvieno visi esošie aizdevumi vienā kredītā ar zemāku procentu likmi un ilgāku kreditēšanas termiņu.

Mūsu uzņēmums palīdzēs Jums veikt pārkreditēšanu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbildīgu finanšu partneri, kurš piedāvā pieejamas pārfinansēšanas procentu likmes.

Pārkreditācijas procesa veikšana ir lietderīga, ja līdzekļi ir ņemti ilgtermiņa programmas ietvaros. Pie ilgtermiņa programmām attiecina, piemēram, kredītu nekustamā īpašuma iegādei.

Tā kā noslēgtā līguma darbības laiks ir ļoti ilgs, situācija kreditēšanas tirgū var mainīties. Parādās daudz izdevīgāki piedāvājumi ar zemākām procentu likmēm, mainās nekustamo īpašumu objektu cenas. Pateicoties pārfinansēšanai, aizņēmējs iegūst parādu jūga samazināšanu, optimizējot aizdevuma atmaksas tēriņus.

Pārkreditēšanas nianses Latvijā

Kredīta pārfinansēšanu var noformēt jebkurā finanšu organizācijā, kurā tiek piedāvāts šis pakalpojums. Izvērtējot visus piedāvājumus kredīta tirgū, aizņēmējs ir tiesīgs izvēlēties banku vai citu finanšu iestādi, kurā ir izdevīgāki nosacījumi, un pieteikties naudas līdzekļu izsniegšanai esoša parāda atmaksai.

Visbiežāk bankas apstiprina pārkreditāciju klientiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture, nav maksājumu kavējumu un esošā aizdevuma maksājumu parādu. Pārfinansēšanas apstiprināšanas iespējas paaugstina galvojuma sniegšana.

Ķīlā tiek piedāvāts nekustamais īpašums. No jauna saņemtā kredīta mērķis ir iepriekš izsniegtā (esošā) aizdevuma atmaksa. Vēl pārfinansēšanas līdzekļi var tikt novirzīti vairāku kredīta līgumu parādu atmaksai.

Nepieciešamo dokumentu saraksts

Pārkreditācijai finanšu iestādē jāiesniedz viens dokuments, pēc kura tiek veikta klienta identificēšana. Jāiesniedz arī:

 1. kredīta līgums, kura atmaksai tiek ņemti naudas līdzekļi pārfinansēšanas ietvaros;
 2. bankas izziņa ar informāciju par esošā aizdevuma summu, atlikumu, finanšu iestādes rekvizītiem.

Ja jauns aizdevums tiek iesniegs pret dzīvokļa ķīlu, būs jāsagatavo nekustamā īpašuma objekta tiesības apliecinoši dokumenti.

Izdevīgas aizņēmēja pārkreditācijas priekšrocības:

 • aizdevuma apmēra palielināšanās;
 • ilgāks kreditēšanas periods;
 • procentu likmes pazemināšanās;
 • ikmēneša maksājuma samazināšanās.

Jums jāveic pārkreditācija Latvijā? Piedāvājam gūt vairāk informācijas par procedūras veikšanu un vispusīga atbalsta saņemšanu, vēršoties mūsu Kredīta nodaļā un atstājot pieteikumu zemāk.

Mēs palīdzēsim atrisināt jebkurus ar šo procedūru saistītos jautājumus. Uzkrātā profesionālā pieredze ļauj atrisināt sarežģītākos uzdevumus un rast optimālus risinājumus jebkurai situācijai.

Speciālistiem nav svarīga Jūsu kredītvēsture, tas, vai bijušas problēmas ar maksājumiem, un jebkuras citas ar aizdevuma atmaksu saistītas grūtības. Mēs palīdzēsim izvēlēties finanšu organizāciju vai banku, kurā Jums būs maksimāli izdevīgi veikt pārfinansēšanu.

  Online pieteikums

  Aizdevumu refinansēšana


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!