1. FINLAT
  2. »
  3. Partneru reklāmas un finanšu tīkls bankām un kredītiestādēm

Partneru reklāmas un finanšu tīkls bankām un kredītiestādēm

Sadarbība ar Finlat var būt interesanta un izdevīga bankām un kredītiestādēm.
Piedāvājam bankām un kredītiestādēm sadarbību.

Mūsu reklāmas sistēma ir daudzfunkcionāla finanšu un mārketinga hibrīda struktūra. Mūsu izveidotā sistēma ļauj analizēt reklāmas plūsmu, kā arī sadalīt to noteiktos virzienos. Mēs ieguldām līdzekļus mārketingā un reklāmā, līdz ar to bankas un kredītiestādes no mums saņem stabilu klientu plūsmu.

Mēs izmantojam visu savu potenciālu mūsu un klientu kopīgo mērķu sasniegšanai. Mums ir sava platforma klientu piesaistīšanai, jo mums pieder sava reklāmas kompānija un zvanu centrs.

Veiksmīgi darbojamies vairākās valstīs un apgūstam jaunus horizontus.

Sadarbībai lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: 27 555 555 vai pa e-pastu: info@finlat.lv, lai varam apspriest abpusēji izdevīgas sadarbības jautājumus.

Sadarbības programma ar piedāvājumu mājas lapu īpašniekiem un administratoriem – gūstiet ienākumus kopā ar mums

Mēs maksājam Jums par katru kredīta pieteikuma izvietošanu Jūsu vietnē un par izsniegtu aizdevumu. Jūs varat sekot rezultātiem mūsu platformā FINLAT.LV. Nosūtiet vietnes nosaukumu ar piezīmi “sadarbība” mums pa e-pastu: info@finlat.lv un mēs izskatīsim sadarbības iespēju trīs dienu laikā. Lai iegūtu plašāku informāciju, aizpildiet pieteikumu affiliat programmai vietņu īpašniekiem un administratoriem.

Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!