Финансирование девелоперских проектов в Латвии
banner

Attīstības projektu finansēšana Latvijā

Attīstības projektu finansēšana Latvijā
Attīstības projektu finansēšana Latvijā

Investīcijas Latvijas attīstības projektos sniedz investoriem lielisku iespēju ieguldīt līdzekļus nekustamā īpašuma pilnveidē, neraizējoties par projekta tehnisko daļu, kā arī organizācijas un dokumentu daļu.

Uzņēmums E-COMMERCE BROKER piedāvā izmantot Latvijas attīstības projektu finansējumu no pārbaudītiem kreditoriem:

 1. Kompleksa pieeja – katram klientam personiski izstrādāts biznesa plāns.
 2. Caurspīdīgi kreditēšanas nosacījumi – jaunākā investīciju novirzīšana celtniecībā un šīs nozares biznesa projektu attīstība.
 3. Visa projekta īstenošanas plāna finansēšana pilnā apmērā.

Investīcijas Latvijas attīstības projektos ekonomikas nozarē ir vienas no ienesīgākajām. Attīstības projektu finansēšana – lieliska iespēja celt Jūsu konkurētspēju, realizēt projektus, sākot ar zemes gabala iegādi un beidzot ar nekustamā īpašuma izīrēšanu, kā arī uzlabot uzņēmējdarbības efektivitāti.

Pēc attīstības projektu finansēšanas biznesa plāna izveides pie tā strādā mūsu uzņēmuma speciālisti. Plāns tiek izveidots pilnībā atbilstoši izvirzītajiem uzdevumiem. Aizpildīts iesniegums tiek vienlaicīgi iesniegts izskatīšanai vairākos finanšu uzņēmumos, lai izvēlētos maksimāli izdevīgus kreditēšanas nosacījumus.

Attīstības projektu finansēšanas īpatnības Latvijā

Vai vēlaties ātri saņemt kredītu ar izdevīgu procentu likmi? Vērsieties pie mums, noteikti palīdzēsim! Palīdzam noformēt aizdevumu mazo un vidējo uzņēmumu uzņēmējiem. Vai nepieciešams operatīvi un ar izdevīgiem nosacījumiem saņemt Jūsu projekta finansējumu? Piedāvājam sākt, saņemot mūsu ekspertu detalizētu konsultāciju.

Izmantojot mūsu uzņēmuma sniegtos pakalpojumus, Jums ir labas iespējas sadarboties ar uzticamiem kreditoriem, kuri piedāvā:

 • noformēt kredītu līdz 100 tūkstošiem eiro bez galvojuma;
 • iespēju saņemt aizdevumu no 1000 līdz 250 tūkstošiem eiro bez komisijas maksas, ķīlas un liekas birokrātijas.

Kā darbojas uzņēmums E-COMMERCE BROKER?

Kad mūsu eksperti saņem klienta pieprasījumus par attīstības projektu finansēšanu Latvijā, darba process sākas šādi:

 1. Iepazīšanās ar sniegto finanšu ideju (biznesa plānu), biznesa projekta iespēju noteikšana, kreditēšanas un investīciju iespēju izvērtēšana.
 2. Pēc iepazīšanās ar biznesa plānu speciālisti daudz rūpīgāk izvērtē nianses un uzlabo jau esošo finanšu ideju, ja nepieciešams. Tas ļauj paaugstināt uzņēmējdarbības projekta efektivitātes rādītāju, vērtību, rentabilitāti, aktualitāti un mobilitāti.
 3. Pilna spektra finanšu pakalpojumu sniegšana klientiem, sākot ar pieteikuma iesniegšanu bankā vai finanšu organizācijā, beidzot ar pilnīgu pavadīšanu noslēdzamajā darījumā par investīciju saņemšanu Latvijas attīstības projektos.
 4. Nepieciešamo dokumentu sagatavošana iesniegšanai izvēlētajās banku iestādēs un finanšu organizācijās.

Pirmajā konsultācijā ar speciālistiem birojā jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam (pasei), kā arī biznesa plānam. Uzņēmums E-COMMERCE BROKER sniedz klientiem efektīvas iespējas sarežģītu finanšu situāciju risināšanā.

Mēs vienmēr atrodam optimālu risinājumu dažādas sarežģītības un steidzamības līmeņa darba uzdevumiem. Priecāsimies palīdzēt Jums noslēgt kreditēšanas līgumu ar Jums maksimāli izdevīgiem nosacījumiem!

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!