banner

Kredīts mājas celtniecībai Latvijā

Kredīts mājas celtniecībai Latvijā
Kredīts mājas celtniecībai Latvijā

Ja jauna nekustamā īpašuma būvei vai kapitāla remonta veikšanai ir nepieciešams papildu finansējums, vislabākais variants būs kredīts mājas celtniecībai Latvijā. Uzņēmums E-COMMERCE BROKER piedāvā:

 1. Palīdzību gaidāmo darbu plāna sagatavošanā, privātmājas celtniecības kredīta prioritāšu un iespēju noteikšanā pēc pirmās konsultācijas.
 2. Iespēju pārvaldīt sagatavoto līgumu tiešsaistes režīmā.
 3. Dažādu kreditoru piedāvāto nosacījumu salīdzinājumu, un Kredītu nodaļas speciālisti izskata Jūsu pieteikumu.

Mēs piedāvājam izskatīt variantu ņemt aizdevumu celtniecībai vai energoefektīva mājokļa iegādei Latvijā. Izvēloties šādu nekustamā īpašuma veidu, Jūs izmantojat šādas priekšrocības:

 • daudz izdevīgāki kredīta nosacījumi;
 • zemi ikmēneša rēķinu tarifi (komunālie pakalpojumi utt.);
 • labvēlīga ietekme uz apkārtējo vidi;
 • garantēta mājokļa vērtības palielināšanās nākotnē.

Mājokļa kredīts mājas celtniecībai Latvijā

Pamatā kredīts nekustamā īpašuma celtniecībai ir piemērots ietekmīgiem celtniekiem un apbūvētājiem, tomēr daudzas privātpersonas sāk izvēlēties šo aizdevuma veidu arī privātmājas celtniecības nolūkos.

Finanšu līdzekļu trūkums, kā arī celtniecības procesa atjaunošanas vai paātrināšanas nepieciešamības gadījumā labākais lēmums būs mājokļa kredīts. Kredīts celtniecībai ir piemērots arī apgrozījuma līdzekļiem, ja trūkst finansējuma.

Ja klientam ir savs zemes gabals, uz kura tiek plānota mājas celtniecība, kā arī celtniecības tāme, aizdevums nekustamajam īpašumam Latvijā ir piemērots arī mājsaimniecībai.

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Uzņēmums E-COMMERCE BROKER ir drošs finanšu partneris īstermiņa un ilgtermiņa sadarbībā. Mēs sniedzam iespēju noformēt mājokļa celtniecības kredītus Latvijā pret nekustamā īpašuma ķīlu pie pārbaudītiem kreditoriem.

Izmantojot aizdotos naudas līdzekļus, celtnieki un apbūvētāji var paātrināti atjaunot vai paātrināt mājas celtniecību. Ja nav iespējams turpināt uzņēmuma attīstību naudas trūkuma dēļ, celtniecība tiek apturēta. Pareizs konkrētās problēmas risinājums – kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Vēršoties uzņēmumā E-COMMERCE BROKER, Jūs garantēti saņemat:

 1. Ātru pieteikuma izskatīšanu vienas darba dienas laikā.
 2. Bezmaksas konsultāciju, kuras laikā tiek izteikts piedāvājums, kas izstrādāts saskaņā ar pieteikumā norādīto informāciju.
 3. Izvirzītā plāna ātra izpilde, līgums ar banku vai finanšu uzņēmumu un naudas izsniegšana.
 4. Elastīgi nosacījumi, individuāli katram klientam.
 5. Uzņēmuma izvēlētais īsākais un efektīvākais mērķa sasniegšanas veids – mēs sniedzam saviem klientiem nepieciešamo informāciju, palīdzot atrisināt problēmu, kā arī iespēju izvēlēties labākos kredīta nosacījumus.
 6. Iespēja vērsties pie mums jebkurā darba laikā – ar prieku palīdzēsim atrisināt Jūsu problēmu.

Pirmajai konsultācijai birojā vai attālināti jāsagatavo šādi dokumenti – īpašuma Zemesgrāmata, informācija par plānoto celtniecību/remontu, kā arī pase. Operatīvai saziņai tiešsaistē izmantojiet norādīto kontaktinformāciju.

Mums ir dārga atbildīga partnera reputācija, sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem kreditoriem (bankas, finanšu uzņēmumi), kas sniedz optimālus un skaidrus kreditēšanas nosacījumus.

Izmantojiet mājas celtniecības kredītu Latvijā un īstenojiet savu sapni!

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!