banner

Kredīts nekustamā īpašuma izpirkšanai

Nekustamā īpašuma izpirkšana izsolē Latvijā
Nekustamā īpašuma izpirkšana izsolē Latvijā

Mūsu uzņēmums labprāt palīdzēs noformēt kredītu nekustamā īpašuma izpirkšanai izsolē. Praksē ietaupījums, pērkot mājokļus izsolēs Latvijā, veido 30–40% no tirgus vērtības.

Pirms mājokļa iegādes ar šādiem nosacījumiem ir jāizpēta attiecīgā informācija gan par procedūru, gan arī izvēlēto nekustamo īpašumu (ja iespējams, jo daļa informācijas izsolē nav pieejama). Daudzi klienti vēršas pie mums, lai izpirktu nekustamo īpašumu izsolē, un mēs ar prieku palīdzam viņiem. Zvaniet, un mēs ātri Jums palīdzēsim!

Kā nepieļaut dzīvokļa piespiedu pārdošanu izsolē Latvijā?

 Ja dzīvokļa īpašniekam ir izveidojušies lieli dzīvokļa maksājumu parādi, nespējot norēķināties par parādsaistībām, saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem (Latvijas Republikas Civilkodeksa 73. nodaļa) šādu mājokli pēc likuma var likt izsolē, lai pārdotu un konfiscētu uzkrāto komunālo maksājumu parādsaistību summu.

Procedūru sāk, vienu mēnesi iepriekš paziņojot dalībniekiem par gaidāmo procesu. Ja pa šo laiku dzīvokļa/mājas/komerciālā nekustamā īpašuma īpašnieks pilnībā dzēš parādus, izsole un izlikšana no mājokļa tiek automātiski atcelta.

Mūsu speciālisti sniedz korektas konsultācijas, izsmeļoši atbild uz jebkuriem jautājumiem par procedūru un nekustamā īpašuma noņemšanu no izsoles. Mēs vienmēr esam klientu pusē un rodam optimālus problēmu risinājumus neatkarīgi no to sarežģītības.

Nekustamo īpašumu izsoļu rīkošanas nosacījumi Latvijā

Pilsoņi, kuri vēlas piedalīties izsolē, pēc likuma iemaksā drošības naudu 10% apmērā no objekta cenas. Maksājums jāveic ne vēlāk kā 24 stundu laikā pirms izsoles sākuma.

Tiesu izpildītāji pilnībā pārvalda maksājumus, kā arī pārvalda visu nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas procesu. Esat nepatīkamā situācijā un varat zaudēt mājokli? Vērsieties pie mūsu ekspertiem! Mēs vienmēr uzklausām visu informāciju un ātri piedāvāsim Jums izdevīgu situācijas risinājumu.

Izsolē pārdodamā mājokļa vērtības noteikšanas process

Ar rakstveida pieprasījumu tiesu instances pārstāvji veic nekustamā īpašuma izsoles vērtējumu. Saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem šo procedūru apmaksā parādnieks.

Neatkarīgu objekta vērtējumu veic sertificēts vērtētājs. Parādnieks, kreditors (ja tāds ir; kuram nekustamais īpašums ir ieķīlāts) ir tiesīgs veikt atkārtotu vērtējumu 10 dienu laikā.

Izsoles sākumā tiesu izpildītājs paziņo objekta sākuma vērtību, kā arī soļa lielumu, kas nevar pārsniegt 10% no nekustamā īpašuma kopējās cenas.

Katrs izsoles dalībnieks, kurš paaugstina cenu, paziņo savu cenu un personas datus (uzvārds, vārds). Ja izsolē piedalās tikai viens cilvēks, viņam obligāti jāpaaugstina cena par vienu soli.

Pēc likuma izsoles dalībnieki nevar būt parādnieks, viņa pārstāvji, tiesu izpildītājs, kurš atbild par izsoles organizēšanu un rīkošanu. Nekustamā īpašuma iegādi izsolē var veikt arī ar kredīta noformēšanu bankā.

Vēršoties pie mums, mūsu eksperti palīdzēs izvēlēties atbildīgu finanšu partneri un izdevīgus kreditēšanas nosacījumus. Iegādājoties mājokli izsolē, iesakām vispirms noskaidrot esošos uzdevumu realizēšanas standartus šajā nišā.

Piemēram, izsolēs nekad netiek norādīts objekta stāvoklis, deklarēto iedzīvotāju vai pat īrnieku skaits dzīvoklī/mājā. Jebkurā gadījumā palīdzēsim atrisināt visus jautājumus. Zvaniet vai rakstiet, izmantojot norādīto kontaktinformāciju: 27 555 555, un mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju un piedāvāsim labāko Jūsu problēmas risinājumu.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!