banner

Kredīts ķīlā pret zemes gabalu

Kredīts ķīlā pret zemes gabalu
Kredīts ķīlā pret zemes gabalu

Ja nepieciešama liela naudas summa, varat vērsties banku un citās finanšu iestādēs, kur tiek piedāvātas dažādas kreditēšanas programmas. Kredīts pret ķīlu Latvijā ir vispopulārākais aizdevuma veids. Par labāko ķīlas priekšmetu tiek uzskatīts nekustamais īpašums.

Kredīta ķīlā pret zemes gabalu noformēšanas īpatnības Latvijā

Klientiem, kuriem pieder, piemēram, zemes gabals, ir iespēja visai ātri atrisināt savas finanšu problēmas, saņemot nepieciešamo aizņēmuma summu personiskām vajadzībām, noformējot kredītu ķīlā pret zemes gabalu.

Turklāt aizņēmējam jāiesniedz kredītu organizācijai īpašumtiesības apliecinoši dokumenti par savu īpašuma objektu, kas garantē aizsardzību pret aizdevuma neatdošanu. Ja vērsīsieties pie mums, mūsu uzņēmuma eksperti sniegs korektu konsultāciju un palīdzēs izvēlēties uzticamu finanšu partneri.

Pieteikumus likvīdajam ieķīlājamajam īpašumam banku iestādes un finanšu uzņēmumi apstiprina gandrīz vienmēr. Ja rezultāts ir labvēlīgs, aizņēmējs saņem summu, kuras apmērs ir atkarīgs no ieķīlājamā objekta novērtētās vērtības.

Elastīgi kreditēšanas nosacījumi zemes gabalu īpašniekiem Latvijā:

 Pazemināta procentu likme, salīdzinot ar citiem kredītu veidiem.

 1. Ilgtermiņa kredītsaistību nokārtošana, kas var ilgt līdz 20 gadiem.
 2. Ērts ikmēneša maksājums.
 3. Īpašuma brīva izmantošana pēc saviem ieskatiem uzņemto kredītsaistību izpildes laikā. Vienīgie ierobežojumi: ieķīlāto objektu nedrīkst pārdot, dāvināt, mainīt.
 4. Kredītam piemīt vispārējs raksturs, proti, tas netiek izsniegt noteiktam mērķim. Aizņēmējam nav jāatskaitās par iztērēto naudu, viņš to var tērēt jebkuriem mērķiem.
 5. Iespēja pagarināt līgumu un atmaksāt kredītu pirms termiņa bez komisijas maksas.

Lēmuma pieņemšana par zemes gabala ieķīlāšanu mēdz būt diezgan grūta. Ir atbildīgi jāizturas pret šāda veida darījumu. Jāsaprot, vai nav īpašuma zaudēšanas draudu.

Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētie speciālisti palīdzēs Jums izprast visas gaidāmās kreditēšanas procedūras nianses un smalki izpētīs visus dokumentus, kas iesniegti kreditoram apstiprināšanai.

Kredīts ķīlā pret lauksaimniecībā izmantojamo zemi Latvijā

 Ja esat ieinteresēts pieteikties kredītam ķīlā pret lauksaimniecībā izmantojamo zemi, ir jāsaprot, ka kredīta organizāciju izvirzītie noteikumi atšķiras, salīdzinot ar kreditēšanas programmām ķīlā pret privāto zemi:

 • lauksaimniecībā izmantojamai zemei obligāti jābūt fiksētām robežām, kas atainotas arī uz noteiktas veidlapas;
 • jābūt kadastra numuram;
 • lauksaimniecībā izmantojamo zemes gabalu lietošanas mērķi ir saistīti ar lauksaimniecības produkcijas ražošanu vai glabāšanu.

Sadarbojoties ar mums, Jūs varat būt pārliecināts par kreditēšanas darījuma likumīgu un pārredzamu noformēšanu.

 Kredīts ķīlā pret zemes gabalu privātmājas būvniecībai Latvijā

 Jau sen sapņojat uzcelt privātmāju, bet sapņa īstenošanu palēnina nepieciešamās naudas summas trūkums? Optimāls situācijas risinājums ir kredīta ķīlā pret nekustamo īpašumu mājas celtniecībai saņemšana.

Noformējot līgumu uzticamā bankā, aizdevuma saņēmējam savlaicīgi jāizpilda parādsaistības. Ja nepieciešamā summa tiek regulāri maksāta atbilstoši maksājumu plānam, aizņēmējam izdosies atbrīvoties no parādu sloga noteiktajā laikā un saņemt no bankas nekustamā īpašuma dokumentus. Pēc kredīta atmaksas īpašums tiek atbrīvots no ķīlas.

Ja parādnieks sistemātiski kavē parāda atmaksu, veidojas nopietnas problēmas. Kreditors uzskaita visus iespējamos sodus, kas būtiski palielina parāda summu. Lai nepieļautu šādas nepatīkamas situācijas, iesakām savlaicīgi veikt kredīta ikmēneša maksājumus.

Ja ir vēl kādi jautājumi vai nepieciešama mūsu uzņēmuma ekspertu palīdzība, priecāsimies par sadarbību!

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!