banner

Kredīts pret dzīvokļa ķīlu Latvijā

Kredīts pret dzīvokļa ķīlu Latvijā
Kredīts pret dzīvokļa ķīlu Latvijā

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – tā ir lieliska iespēja saņemt finanšu līdzekļus jebkuriem mērķiem. Ikvienam ir sapnis. Vieni sapņo nopirkt namiņu pie jūras, citi – māju ārpus pilsētas tālu no pilsētas kņadas.

Nekustamā īpašuma īpašnieki var īstenot savas vēlmes, izmantojot aizdevumu pret sava nekustamā īpašuma ķīlu. Šis kreditēšanas veids ir izdevīgs ikvienam.

Dzīvokļu, māju, zemes, komerciālā nekustamā īpašuma īpašnieki Latvijā var saņemt naudas līdzekļus jebkurām vajadzībām. Ilgs kreditēšanas termiņš, kas sasniedz 20 gadus, ļauj pazemināt procentu likmi. Mūsu uzņēmuma Kredītu nodaļa palīdzēs salīdzināt dažādus kreditēšanas variantus un sniegs vispusīgu informācijas atbalstu, noformējot aizdevumu pie piemērota kreditora.

Kredīta pret dzīvokļa ķīlu Latvijā priekšrocības: nosacījumi un nepieciešamie dokumenti

Kredīts pret dzīvokļa ķīlu Latvijā – tas ir viens no izdevīgākajiem un pieprasītākajiem aizdevuma veidiem, kas ļauj saņemt naudu īsā laika posmā. Ķīlu nodrošina aizņēmēja īpašumā esošais nekustamais īpašums.

Saņemtie naudas līdzekļi tiek izlietoti pēc viņa ieskatiem. Cilvēks iegūst neierobežotas iespējas, sākot ar remonta veikšanu dzīvoklī, beidzot ar cita nekustamā īpašuma iegādi. Aizdevuma atmaksa tiek aprēķināta, ņemot vērā Jūsu vēlmes un finanšu iespējas.

Kredītam ar galvojumu ir savi izsniegšanas nosacījumi:

 1. Maksimālā summa tiek aprēķināta, ņemot vērā dzīvokļa vērtību, un veido līdz 75% no tās tirgus vērtības.
 2. Klientam ērti atmaksas nosacījumi no 1 līdz 20 gadiem.
 3. Ņemt aizdevumu pret dzīvokļa ķīlu var tikai personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.
 4. Aizdevums ir paredzēts tikai nekustamajam īpašumam, kas atrodas Latvijas teritorijā neatkarīgi no īpašuma stāvokļa.

Kredīta noformēšanai ir nepieciešami dokumenti, kas apliecina īpašumtiesības (zemesgrāmata), un pase. Papildus var būt nepieciešama inventarizācijas lieta. Klients saņem naudu 1–2 dienu laikā pēc vēršanās pie mums, uzreiz pēc pieteikuma izskatīšanas un visu nepieciešamo dokumentu parakstīšanas.

Priekšrocības sadarbībai ar mūsu uzņēmumu

Ja vērsīsieties pie mums, atradīsim Jums piemērotu kreditoru, kurš sniegs Jūsu personiskajām vēlmēm atbilstošus nosacījumus. Ja nepieciešams, palīdzēsim vienoties par Jums ērtām kredītbrīvdienām, maksājuma apmēru un datumu.

Aizpildot pieteikumu, Jums nav jānorāda mērķi, kuriem plānojat iztērēt saņemtos līdzekļus. Kredīta atmaksas laikā banka neatsavina ieķīlāto īpašumu, bet tas paliek īpašnieka lietojumā. Apgrūtinājums no dzīvokļa tiks noņemts uzreiz pēc aizdevuma atmaksas.

Izvēloties kreditoru, ir ļoti svarīgi ņemt vērā kredīta kopējo vērtību. Lai izprastu izdevīgumu, Jūs varat salīdzināt piedāvātos nosacījumus pēc summām, procentu likmēm un termiņiem. Mūsu uzņēmums palīdzēs Jums izvēlēties izdevīgu kreditēšanas variantu.

Papildu informācija

Vienmēr brīdinām klientu, ka finanšu grūtību gadījumā nevajag gaidīt maksājuma kavējumu. Ar kreditoriem ir jārunā un jāvienojas par kredītbrīvdienām, ja iespējams.

Labāk to izdarīt savlaicīgi, ne agrāk kā 2–3 mēnešus pirms pagaidu maksātnespējas iestāšanās. Mūsu uzņēmums palīdzēs izpildīt šīs darbības un izvairīties no soda naudas aprēķina par maksājuma kavējumu.

Visus radušos jautājumus var atrisināt, vēršoties pēc norādītās kontaktinformācijas. Mūsu uzņēmuma pieredzējušie speciālisti izkliedēs šaubas un palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Zvaniet vai rakstiet, sniegsim detalizētu informāciju par maksājumu termiņu, izdevīgām procentu likmēm un ērtu ikmēneša maksājumu veikšanu. Mums ir individuāla pieeja ikvienam klientam, kas ir nepieciešama efektīvākai sadarbībai.

Noformēt kredītu pret dzīvokļa ķīlu Latvijā – ar mūsu uzņēmumu tas ir vienkārši, ērti un izdevīgi!

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet labāko piedāvājumu!

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!