banner

Kredīts pret mājas ķīlu Latvijā

Kredīts pret mājas ķīlu Latvijā
Kredīts pret mājas ķīlu Latvijā

Varat saņemt prāvu naudas summu īsā laikā ar izdevīgu procentu likmi, izmantojot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šis ir ērtākais, izdevīgākais un drošākais veids.

Noformējot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā, nav striktu ierobežojumu, prasību, salīdzinot ar patēriņa aizdevumu. Kredīta summa ir daudz lielāka, savukārt nosacījumi – daudz izdevīgāki.

Kredīta mērķi un noformēšanas dokumenti

Lai maksimāli ātri saņemtu nepieciešamo naudas summu, varat izmantot kredītu pret ķīlu Latvijā. Noformējot šādu kredīta veidu, nav obligāti jāprecizē mērķi, kādiem nepieciešama nauda. Visbiežāk naudas līdzekļi tiek tērēti:

 • cita nekustamā īpašuma (ārpilsētas mājas, dzīvokļa, automobiļa) iegādei;
 • jau piederošā nekustamā īpašuma remontam;
 • uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai;
 • parādsaistību (komunālo maksājumu, patēriņa kredītu) segšanai;
 • garāžas vai cita dzīvojamā nekustamā īpašuma celtniecībai.

Klients ir tiesīgs patstāvīgi izlemt, kur un kādā apmērā novirzīt aizdoto naudu.

Lai saņemtu kredītu pret mājas ķīlu Latvijā, jāsniedz šādi dokumenti:

 1. Ārpusbanku sektora likmes ir pietiekami konkurētspējīgas.
 2. Zemes gabala plāns.
 3. Zemesgrāmata.
 4. Inventarizācijas lieta (ja tāda ir).

Vēršoties pie mums, mūsu Kredītu nodaļas speciālisti sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties cienīgu kreditoru, lai saņemtu kredītu pret mājas ķīlu Latvijā.

Mūsu uzņēmuma eksperti ir gatavi sniegt vispusīgu informāciju katram klientam. Starp programmām ir gan fiziskām, gan juridiskām personām piemēroti varianti.

Klienta gatavība noformēt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu ir laba ziņa turpmākai auglīgai sadarbībai. Tiek paplašinātas dažādu kredīta organizāciju izdevīgu nosacījumu piedāvāšanas iespējas. Iespēja izskatīt ērtu maksājumu grafiku, izvēlēties optimālu summu un ikmēneša iemaksu izmaksas termiņus.

Kredīta programmu un sadarbības priekšrocības ar mūsu uzņēmumu

Aizdevumu izsniegšana pret ķīlu ļauj maksimāli ātri saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus. Šādu kreditēšanas veidu Latvijā var dēvēt par vienu no klientam izdevīgākajiem.

Vienkāršā finanšu līdzekļu saņemšana ļauj pilnvērtīgi un savlaicīgi īstenot jebkuru plānu, neatliekot to uz nenoteiktu laiku. Aizdevuma pret mājas ķīlu kredīta programmām ir savas priekšrocības, un tās ir ļoti pieprasītas:

 1. Ārpusbanku sektora likmes ir pietiekami konkurētspējīgas.
 2. Lēmums par aizdevuma pieņemšanu tiek pieņemts maksimāli ātri.
 3. Minimālā kredīta summa, sākot no 1500 eiro.
 4. Katram klientam nodrošinām individuālu pieeju.
 5. Saņemto aizdevuma līdzekļu izmantošanas mērķiem nav ierobežojuma.

Dažiem uzņēmējiem uzņēmējdarbības attīstība un pilnveidošana ir visai dārgs process. Šajā situācijā kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā ir optimāls veids, kā uzlabot stāvokli un turpināt attīstīties ar savlaicīgu finanšu laišanu apgrozībā. Līdzekļu izmantošana personiskām vajadzībām arī būs tikpat lietderīga.

Kredīts pret ķīlu pēc struktūras atgādina hipotēku. Ieķīlātais īpašums nepāriet kreditora īpašumā, bet paliek aizņēmējam lietošanā. Pēc visu iemaksu veikšanas tiek noņemti visi nekustamā īpašuma apgrūtinājumi.

Izvēloties kredīta organizāciju, svarīgākais ir pilnas kredīta vērtības aprēķins. Šo rādītāju salīdzināšana ļaus izvairīties no pārmaksas. Mūsu uzņēmuma speciālisti palīdzēs veikt nepieciešamos aprēķinus saistībā ar kredīta pret mājas ķīlu Latvijā noformēšanu, ņemot vērā vajadzības un finanšu iespējas.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!