banner

Kredīts ķīlā pret komerciālo nekustamo īpašumu Latvijā

Kredīts ķīlā pret komerciālo nekustamo īpašumu Latvijā
Kredīts ķīlā pret komerciālo nekustamo īpašumu Latvijā

Kredīta noformēšana ķīlā pret komerciālo nekustamo īpašumu Latvijā ir lieliska ātras aizdevuma līdzekļu saņemšanas iespēja, lai sāktu komercdarbību, nokārtotu esošās parādsaistības, izremontētu dzīvokli, biroju utt.

Kredīts ķīlā pret neapdzīvojamu nekustamā īpašuma objektu – tā ir viena no populārākajām iespējām saņemt aizdevuma līdzekļus nepieciešamajā apmērā īsākajā laika posmā. Ķīla ir kā galvojums, ka kredīta summas lielums var būt lielāks, salīdzinot ar īstermiņa vai patēriņa aizdevumu.

Kreditēšana ķīlā pret komerciālu nekustamo īpašumu Latvijā ļauj saņemt naudas līdzekļus dažādiem mērķiem. Nav nekādu ierobežojumi, tikai Jūs lemjat, kur tērēsiet naudas līdzekļus, izmantojot elastīgus aizdevuma atmaksas nosacījumus.

Pieredzējuši speciālisti palīdzēs saņemt kredītu ķīlā pret tirdzniecības telpām, kredītu ķīlā pret biroju, kredītu ķīlā pret veikalu. Mūsu uzņēmums izsmeļoši konsultēs un palīdzēs izvēlēties uzticamu finanšu partneri, kas sniegs pārredzamus kreditēšanas nosacījumus.

Galvenie kredīta ķīlā pret komerciālo nekustamo īpašumu Latvijā saņemšanas nosacījumi:

 1. Kredīta summa sasniedz 80% no īpašuma vērtības.
 2. Aizņēmēja vecums – pilngadīgs pilsonis (pase, ID karte, nekustamā īpašuma objekta adrese).
 3. Ieķīlājamajam nekustamajam īpašumam jābūt reģistrētam Latvijas teritorijā.

Objekta stāvoklis finanšu iestādei nav svarīgs.

 1. Kredīta atmaksas termiņš var sasniegt 20 gadus, procentu likme – sākot no 3% gadā.

Kredīta un tā procentu likmes nosacījumi tiek aprēķināti katrā konkrētajā situācijā individuāli, balstoties uz klienta pieteikuma izvērtējumu.

Daudzi Latvijas kreditori papildus piedāvā plašu finanšu rīku klāstu efektīvam klientu atbalstam, piemēram, maksājumu grafika, ikmēneša maksājumu mainīšana, kredītbrīvdienu piešķiršana. Jebkurā gadījumā visu lemj banku un kreditoru pārstāvji par katru aizņēmēju atsevišķi.

Kredīta pret komerciālā nekustamā īpašuma ķīlu saņemšanas priekšrocības:

 • pārredzami aizdevuma nosacījumi;
 • ātra pieteikuma izskatīšana;
 • iespēja pagarināt kredīta termiņu;
 • līgumu parakstīšana var notikt attālināti;
 • izdevīgas procentu likmes;
 • pārredzama uzņemto kredītsaistību atmaksas shēma;
 • aizņēmuma līdzekļu saņemšana pieteikuma iesniegšanas dienā;
 • atmaksa pirms termiņa bez papildu procentu un komisijas maksas.

Izdevīgi noformējot kredītsaistības ķīlā pret ēkām, celtnēm, zemesgabaliem Latvijā, var maksimāli ērti saņemt aizdevuma līdzekļus un iztērēt tos jebkuriem mērķiem. Visbiežāk šādas kredīta programmas lietotāji naudu novirza šādiem mērķiem:

 1. Cita nekustamā īpašuma iegāde.
 2. Komunālo maksājumu parādu atmaksa.
 3. Īpašuma iegāde izsolē.
 4. Saimnieciskā darbība.
 5. Jaunuzņēmumu un esošo komercuzņēmumu attīstība.
 6. Celtniecības pabeigšanai vai mājokļa, biroja telpu utt. remontam.

Ja vērsīsieties pie mums, pastāstīsim arī par nerezidentu finansējuma iespējām Latvijas teritorijā. Ilggadējās prakses laikā esam izveidojuši auglīgu sadarbību ar dažādu nozaru un valstu partneriem.

Pēc detalizētas uzdevumu apspriedes saistībā ar Jūsu pieteikumu sniegsim pārbaudītu Latvijas kreditoru sarakstu (bankas un finanšu uzņēmumi). Eksperti palīdzēs savākt atbilstošos dokumentus, sagatavot un iesniegt kreditēšanas pieteikumus.

Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā, Carnikavā, Saulkrastos, Ogrē, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Jēkabpilī izvietotajiem objektiem – īpašas procentu likmes un ātra kredīta izskatīšana.

Novērtējiet priekšrocības abpusēji izdevīgai sadarbībai ar augsti kvalificētajiem mūsu uzņēmuma speciālistiem jau tagad! Zvaniet mūsu Kreditēšanas brokeru nodaļai pa tālruni: 27 555 555.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!