banner

Universālā kredīta pārkreditēšana

Universālā kredīta pārkreditēšana
Universālā kredīta pārkreditēšana

Daļējai vai pilnīgai aizdevuma atmaksai ar izdevīgākiem nosacījumiem daudzi aizņēmēji izvēlas kredīta pārfinansēšanu. Universālā patēriņa kredīta pārkreditēšana ir jauna aizdevuma noformēšana ar labākiem nosacījumiem, lai atmaksātu jau esošas parādsaistības.

Turklāt pārfinansēšanu var noformēt jebkurā bankā vai finanšu organizācijā neatkarīgi no tā, kur saņēmāt jau esošo kredītu. Ja Jūs interesē kredīta pārfinansēšana pret nekustamā īpašumu ķīlu, varat noformēt pieteikumu mūsu mājaslapā, un kredītu speciālists sazināsies ar Jums, un Jūs saņemsiet labākos pārfinansēšanas nosacījumus:

 • palīdzēsim izvēlēties uzticamu Latvijas kreditoru;
 • sniegsim korektas konsultācijas;
 • sniegsim palīdzību, lai ievāktu nepieciešamos dokumentus, sagatavotu pieteikumu, tālāk iesniedzot izskatīšanai visu nepieciešamo dokumentu paketi.

Vēl pārkreditēšanas noformēšanai var būt nepieciešamas dažas izziņas no kreditora, kur ir ieķīlāts nekustamais īpašums vai kur ir ņemts patēriņa kredīts. Kopējais kreditoru pieprasīto dokumentu saraksts atšķiras, un viss ir atkarīgs no izveidojušās situācijas.

Ar pārfinansēšanas programmām var vienlaikus apvienot 5–6 kredītus. Ja ir atlikusi neliela summa esošo kredītsaistību nokārtošanai, iespējams, nav jēgas noformēt pārfinansēšanu. Šis produkts ir izdevīgs tikai tad, ja līdz kredīta atmaksai ir atlicis vairāk par vienu gadu.

Patēriņa kredīta pārfinansēšanas priekšrocības:

 1. Pārfinansēšana ļauj atmaksāt esošo kredītu un tālāk veikt ikmēneša maksājumus ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem.
 2. Ar pārkreditēšanu ikmēneša maksājumu apmērs būtiski samazināsies. Tomēr dažos gadījumos izmaksu termiņš var sasniegt pat 30 gadus.
 3. Pārfinansēšana ir lielisks variants, ja ir nepieciešams ātrāk noņemt apgrūtinājumu no ieķīlātā īpašuma.

Ja Jums ir slikta kredītvēsture (maksājumu kavējumi, soda naudas), pirms pārkreditēšanas pieteikuma iesniegšanas vērsieties pie mūsu speciālistiem, ja ieķīlāsit nekustamo īpašumu. Mēs palīdzēsim atrisināt esošās problēmas un izvēlēties optimālu izveidojušās situācijas risinājumu.

Jebkurā gadījumā, ja izveidojas situācija, kurā Jūs pagaidām nevarat veikt esošo kredītsaistību ikmēneša maksājumus, vislabāk būtu vērsties pie kreditora ar pieteikumu par kredītbrīvdienu piešķiršanu.

Ērts salīdzinājums un izdevīgu kreditēšanas nosacījumu izvēle Latvijā

Mēs piedāvājam ātru un ļoti kvalitatīvu Jūsu pieteikuma kredīta saņemšanai izskatīšanu ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem pārfinansēšanas programmā.

Mūsu uzņēmums veiksmīgi sadarbojas tikai ar pārbaudītiem Latvijas kreditoriem, kas pārredzami strādā un tikai atbilstoši spēkā esošajiem likumiem. Sadarbības ar mūsu uzņēmumu pozitīvās iezīmes:

 • labākie kredīta produkti vienuviet;
 • iespēja strādāt gan klātienē, gan attālināti;
 • kredīta pieteikuma standarta veidlapa;
 • pieejamas procentu likmes;
 • bezmaksas izskatīšana;
 • pilnīga konfidencialitāte un garantēta personas datu drošība.

Pie mums visai bieži klienti vēršas, lai pārfinansētu ne vien patēriņa kredītus, bet arī lai veiktu kredīta pārkreditēšanu pret dzīvokļa ķīlu. Šāda programma rada lielisku iespēju pārnest kredītu pavisam citā bankā vai finanšu uzņēmumā.

Līdz ar to Jūs saņemsiet pazeminātu kredīta procentu likmi, mazāku ikmēneša maksājumu apmēru, kā arī izvairīsieties no sodu un līgumsodu procentiem. Kredīta pārkreditēšana pret nekustamā īpašuma ķīlu paredz viena aizdevuma paņemšanu, lai izdevīgāk atmaksātu citu.

Mūsu uzņēmums – atbildīgs partneris, nodrošinot izdevīgus nosacījumus aizdevumu noformēšanai Latvijā!

  Pieteikties apdrošināšanai


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!