banner

Tiešsaistes kredīts Latvijā

Tiešsaistes kredīts Latvijā
Tiešsaistes kredīts Latvijā

Latvijas bankas un finanšu organizācijas ir izstrādājušas ērtas tiešsaistes veidlapas pieteikumu sagatavošanai kredīta saņemšanai. Tas ir ērti aizņēmējiem un kredītu uzņēmumiem. Aizņēmējiem nav nepieciešamības apmeklēt kreditora biroju, gaidīt rindā un ilgu lēmuma pieņemšanu. Kredītu uzņēmumi vienkāršo kredīta izsniegšanas procedūru, tādējādi palielinot klientu bāzi.

Tiešsaistes kredīta noformēšanas priekšrocības Latvijā

Aizņēmējs var izmantot jebkuru kreditēšanas veidu – no vienkārša mikroaizdevuma līdz hipotēkas noformēšanai. Svarīgi ir norādīt vēlamo kredīta veidu un izvēlēties atbilstošu finanšu uzņēmumu. Tiešsaistes kredīta priekšrocības:

 • pieteikuma nosūtīšana jebkurā laikā neatkarīgi no kreditora darba laika;
 • lēmuma pieņemšana dažu stundu laikā;
 • aizdotās naudas tūlītēja pārskaitīšana pēc pieteikuma apstiprinājuma un kredīta līguma parakstīšanas;
 • pievilcīga kredīta piedāvājumu izvēle, ko var salīdzināt, neizejot no mājas.

Aizņēmēji uzskata, ka galvenā šāda kreditēšanas varianta priekšrocība ir iespēja nosūtīt pieteikumu dažādām bankām. Ja viens kreditors atteicis, citi neatteiks kredīta izsniegšanā.

Kam ir pieejams tiešsaistes kredīts Latvijā?

Kreditori izvirza aizņēmējiem standarta prasības. Visbiežāk viņi izsniedz kredītus personām, kuras vecākas par 18 gadiem un kurām ir pastāvīgs ienākumu avots.

Kredīta noformēšanai nepieciešams internets, e-pasts, mobilais tālrunis un pases dati. Vai Latvijas ID karte. Uzsveram, ka aizdevumi ir pieejami ikvienam: studentiem, pensionāriem, oficiāli darbiekārtotiem pilsoņiem, sievietēm bērna kopšanas atvaļinājumā utt.

Kā noformēt kredītu tiešsaistē?

Piedāvājam izmantot mūsu uzņēmuma pakalpojumus. Pie mums atradīsiet labākos pārbaudītu kreditoru (banku iestādes, finanšu organizācijas) piedāvājumus.

Mēs darbojamies jau daudzus gadus, mums ir laba apmierinātu aizņēmēju bāze un liels pozitīvu atsauksmju skaits. Vai vēlaties jau tagad noformēt tiešsaistes kredītu? Rīkojieties pēc mūsu norādījumiem:

 1. Aizpildiet nelielu anketu. Rūpīgi ievadiet personas datus.
 2. Nosūtiet pieteikumu un sagaidiet analīzes rezultātus. Apstiprinājuma gadījumā pēc dažām stundām Jums piezvanīs kreditors un nosūtīs kredīta piedāvājumu uz e-pastu.
 3. Neaizmirstiet sagatavot dokumentus – kreditors tos pieprasīs. Standarta finanšu uzņēmumi pieprasa pasi un informāciju par ienākumiem. Ja banka apstiprina Jūsu pieteikumu, iesniedziet Jūsu konta rekvizītus, un saņemsiet naudu.
 4. Ar mūsu servisa starpniecību kredītu saņem gan aizņēmēji ar ideālu un sliktu kredītvēsturi, gan tie, kuriem ir neatmaksāti aizdevumi. Vēl piedāvājam izmantot papildu bezmaksas pakalpojumus, kurus atradīsiet atsevišķās mūsu vietnes sadaļās.

Naudas saņemšanas veidi, noformējot tiešsaistes kredītu Latvijā

Pēc tam, kad kreditors ir apstiprinājis aizdevumu un Jūs esat parakstījis līgumu, Jums parādīsies naudas saņemšanas veida izvēle.

Ļoti populārs ir pārskaitījums uz klienta norēķinu kontu. Nepieciešams norādīt norēķinu konta datus. Aizdevuma atmaksa notiek pēc identiska principa – uz Kreditora norēķinu kontu.

Vai nepieciešams noformēt tiešsaistes kredītu? Rīkojieties, un jau šodien saņemsiet nepieciešamo naudas summu!

  Online pieteikums

  Patēriņa kredīts


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!