banner

Tiešās investīcijas juridiskām personām Latvijā

Tiešās investīcijas juridiskām personām Latvijā
Tiešās investīcijas juridiskām personām Latvijā

Ja izvēlētā biznesa projekta veiksmīgai īstenošanai nepietiek ar konkrētu naudas summu vai arī trūkst profesionālu iemaņu un pieredzes, optimāls risinājums ir produkts ar nosaukumu tiešās investīcijas juridiskām personām Latvijā.

Šī programma sniedz kompleksu atbalstu jaunuzņēmumiem un esošiem perspektīviem projektiem. Šā finanšu produkta ietvaros daļa aizņēmēja daļu kļūst par Jūsu izvēlētā kreditora īpašumu, kas ļauj investoram būt par finanšu partneri un biznesa projekta komandas vadītāju.
 

Tiešo investīciju raksturīgās īpatnības

Turklāt jāņem vērā, ka uzņēmuma vadība paliek galveno vadītāju rokās. Atšķirībā no portfeļa investīcijām tiešās investīcijas ļauj saņemt daudz izdevīgākus rezultātus gan investoram, gan uzņēmējam, jo, šādi investējot, rodas iespēja apvienot visu darījuma dalībnieku zināšanas, pieredzi un finanšu iespējas.

Uzņēmums E-COMMERCE BROKER ir gatavs atbalstīt jebkuras finanšu idejas, kas atbilst tiešo investīciju programmai juridiskām personām Latvijā neatkarīgi no potenciālā klienta projekta attīstības posma.

Priecāsimies izvēlēties Jums cienīgu kreditoru, iepriekš sniedzot visu nepieciešamo informāciju. Balstoties uz saņemtajiem datiem, varēsiet veikt salīdzinošo analīzi un izvēlēties labākos kredīta nosacījumus.

Tiešās investīcijas ir abpusēji izdevīgu attiecību pamatā, kas sekmē dažādu virzienu biznesa projektu īstenošanu

Uzņēmuma papildu finansēšana ļauj atrisināt esošās problēmas, gūt maksimālu izdevīgumu no uzņēmējdarbības, kā arī uzlabot organizācijas finanšu rādītājus.

Kreditoru pieteikumu sūtīšanas laikā tiek ņemtas vērā minētās kredītsaistību vēlmes.

Jau daudzus gadus sadarbojamies ar pārbaudītām banku iestādēm un finanšu organizācijām, kas sniedz izdevīgus nosacījumus dažādiem kredīta produktiem, kur katrs atšķiras ar:

 • kreditēšanas termiņu;
 • procentu likmes lielumu;
 • nepieciešamo dokumentu sarakstu un tā tālāk.

Kolīdz tiek saņemti piedāvājumi, salīdziniet tos mūsu platformā ar ērtiem rīkiem un reālu brokeri. Mūsu eksperti vienmēr ir blakus un sniedz detalizētas konsultācijas. Pēc pieteikuma apstiprināšanas un līguma parakstīšanas nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu norādītajiem rekvizītiem.

Uzņēmums E-COMMERCE BROKER sadarbojas ar drošām un pārbaudītām Latvijas bankām un finanšu iestādēm, kuras nodrošina plašu izdevīgu nosacījumu izvēli katram klientam. Sadarbība ar labākajiem kreditoriem garantē mūsu uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Vai ir iespējams atteikties no piedāvājuma pēc pieteikuma iesniegšanas?

Jums ir tiesības tā rīkoties. Pēc pieteikuma iesniegšanas platforma tikai piedāvā izvēlēties potenciālos kreditorus un salīdzināt finanšu piedāvājumus. Pēc pieteikuma noformēšanas klientam ir iespēja salīdzināt vairākus variantus un izskatīt citu kreditoru nosacījumus.

Aprakstiet finanšu ideju, un mūsu speciālisti palīdzēs īstenot projektu izdevīgākajā veidā. Papildu informāciju par tiešo investīciju programmu juridiskām personām Latvijā varat saņemt, izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Ja vēlaties, varat sarunāt tikšanos ar mūsu ekspertiem, piesakot konsultāciju birojā.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai


  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!