1. FINLAT
 2. »
 3. Services
 4. »
 5. Kredīts uzņēmējdarbībai
banner

Kredīts uzņēmējdarbībai

Kredīts uzņēmējdarbībai
Kredīts uzņēmējdarbībai

Cilvēkiem, kas vada vai plāno atvērt uzņēmumu, noderēs kredīts uzņēmējdarbības attīstībai. Pašnodarbinātie varēs atrisināt apgrozījuma līdzekļu trūkuma problēmu, vadot savu uzņēmumu.

Uzņēmējdarbības kredīts Latvijā tiek izsniegts iekārtu, instrumentu un citu lietu iegādei. Uzņēmējs par saņemto aizdevumu var iegādāties nekustamo īpašumu vai izremontēt ēku, ievērojami uzlabojot to. Nav aizliegts izmantot kredītu uzņēmuma darbības nodrošināšanas ražošanas elektroiekārtām, kā arī mārketinga pasākumu ieguldījumos.

Kā palīdzēs uzņēmējdarbības aizdevums?

Mūsu uzņēmuma speciālisti priecāsies palīdzēt Jums saņemt ātro aizdevumu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem. Bez ķīlas ir pieejami piedāvājumi summā līdz 100 tūkstošiem eiro. Tos var izmantot mazie un vidējie uzņēmumi, kad steidzami nepieciešama nauda.

Baltijas valstu pilsoņi var izmantot šos piedāvājumus bez ķīlas un komisijas maksas. Ar aizdevuma līdzekļiem klienti saņem no 1000 līdz 250 tūkstošiem eiro. Dažādi finanšu uzņēmumi, tostarp bankas, ir gatavas piedāvāt finansējumu efektīvai uzņēmējdarbības attīstībai. Līdzekļi ir pieejami divos virzienos:

 1. Klasiskā kredīta veidā – parastais aizdevums ir investēšana jaunos būvniecības, ražošanas projektos un citiem nolūkiem.
 2. Kredītlīnijas veidā – virzība uz uzņēmuma naudas līdzekļu apgrozījuma palielināšanu.

Liels cilvēku skaits, kuriem ir pastāvīgs darbs, vēlas sākt uzņēmējdarbību. Laikā, kad esošie uzņēmumi var saskarties ar apgrozījuma līdzekļu trūkumu, kas nepieciešami pienācīgai biznesa projekta attīstībai.

Uzņēmējdarbības aizdevums Latvijā ļauj atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar konkrētas naudas summas trūkumu.

Uzņēmējdarbība nebeidz attīstīties, tā turpina strauji augt neatkarīgi no darbības jomas. Mūsu uzņēmums sniedz iespēju izmantot uzticamu kreditoru sniegtās garantijas:

 • aizdevuma izsniegšana, sākot no 2000 eiro;
 • fiksēta kredīta likme, sākot no 7,9% bez ķīlas;
 • ērta pieteikuma iesniegšanas sistēma.

Maksimālā aizdevuma summa bez ķīlas ir ne vairāk kā 100 000 eiro.

Kā maksimāli ātri saņemt kredītu Latvijā uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai?

Ātrākais uzņēmējdarbības kredīta noformēšanas veids mūsu uzņēmumā – atstāt pieteikumu vietnē. Jau pēc dažām minūtēm speciālisti sazināsies ar Jums un pastāstīs par nepieciešamo dokumentu paketi un kreditēšanas nosacījumiem, ko sniedz kreditori, ar kuriem veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus.

Lai nosūtītu dokumentus elektroniski, speciālisti nosūtīs vēstuli uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildot uz to, klients saņems piekļuvi dokumentu nosūtīšanai un turpmākai izskatīšanai. Tas būtiski paātrina pieteikuma izskatīšanas procesu.

Papildu informācija

Pilnīgai uzņēmējdarbības kredīta Latvijā izskatīšanai vajadzēs iesniegt Jūsu uzņēmuma bankas konta izrakstu par pēdējiem 12 mēnešiem. Mūsu uzņēmuma analītiķi sazināsies ar kreditoriem un varēs nodot Jūsu dokumentus, lai pieņemtu lēmumu saistībā ar kredītu.

Pēc apstiprinošas atbildes un līguma parakstīšanas naudas līdzekļi tiek pārskaitīti uz norādītajiem rekvizītiem 1–2 dienu laikā. Mūsu konsultanti papildus palīdzēs salīdzināt kreditēšanas nosacījumus dažādās finanšu organizācijās un izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Mūsu vietnē atradīsit lielu skaitu kreditoru piedāvājumu Jūsu uzņēmējdarbībai.

Reālajā laikā saņemsiet lielisku iespēju salīdzināt vairākus variantus. Iesniedziet pieteikumu tieši tagad, un pēc īsa brīža saņemsit atgriezenisko saiti. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju, un uzdot jebkuru interesējošu jautājumu.

Izdevīgs uzņēmējdarbības kredīts Latvijā – pieejami un izdevīgi ar mūsu uzņēmumu!

Ātros aizdevumus uzņēmumiem iespējams saņemt operatīvi un ar izdevīgiem nosacījumiem! Saņemiet līdz pat 100 000 EUR bez nodrošinājuma. FINLAT.LV 60 minūšu aizdevuma risinājums ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem brīžos, kad līdzekļi ir nepieciešami ļoti ātri.

FINLAT.LV atbalsta uzņēmējdarbību visā Baltijā Izmantojot šo sistēmu, klienti saņem aizdevumus no EUR 1000 līdz EUR 250 000 bez nodrošinājuma, bez komisijas maksas un bez nevajadzīgas birokrātijas.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai

  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?
  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!