banner

Būvniecības projektu finansēšana Latvijā

Būvniecības projektu finansēšana Latvijā
Būvniecības projektu finansēšana Latvijā

Attīstība ir biznesa projekts, kas saistīts ar nekustamā īpašuma objekta būvēšanu, uzbūvētās celtnes/zemes gabala izmaiņām un rekonstrukcijas darbiem. Šāda darbība veido nekustamā īpašuma objekta cenas palielināšanos.

Attīstītājs – privātpersona vai organizācija, kas iegādājas nekustamo īpašumu, rekonstruē to, atjauno, lai tālākpārdotu un iegūtu lielāku peļņu.

Ja vēlaties atrast atbildīgu un lojālu kreditoru veiksmīgai attīstības projektu finansēšanai Latvijā, vērsieties pie mūsu ekspertiem, kuri sniegs atbildes uz visiem jautājumiem un palīdzēs ātri atrisināt jautājumu.

Esam piesaistījuši jau vairāk nekā 150 miljonus eiro lielu finansējumu mūsu klientiem.

Attīstības projektu finansēšanas īpatnības Latvijā

Bez ķīlas kreditori ir gatavi izsniegt aizdevumu līdz 100 tūkstošiem eiro. Šo piedāvājumu var izmantot mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvji. Šīs sistēmas kreditēšana ir pieejama Baltijas valstīs. Klients var saņemt no 1000 līdz 5 miljoniem eiro ar galvojumu. Nekādas liekas birokrātijas un komisijas maksas.

Latvijā pieejami daudzi biznesa projektu finansēšanas veidi. Eiropas līdzfinansējums ir viens no svarīgākajiem rīkiem. Pēc būtības, tas ir efektīvs rīks nepieciešamā investējuma noformēšanai.

Naudas līdzekļu saņemšanai jāpievērš fonda uzmanība. Eiropas līdzfinansējuma dalība Jūsu projektā ietaupīs personiskos vai kredīta līdzekļus. Sadarbības izdevīgums ir acīmredzams katram uzņēmējam.

Fonda uzmanības pievēršana ļauj saņemt pienācīgu finansiālu atbalstu. Uzņēmējs varēs labi startēt pakalpojumu un preču tirgū. Šādas iespējas uzņēmējdarbības attīstībā ir noteicošās.

Eiropas līdzfinansējuma pārstāvji pieņem izskatīšanai dažādu virzienu uzņēmēju projektus. Vēlamākie ir tie projekti, kuros ir paredzēta pilsētas infrastruktūras uzlabošana (transporta joma, ēku efektīva uzlabošana).

Ieguvumi, sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu

Ja Jūsu mērķi atšķiras no Eiropas līdzfinansējuma piedāvātajiem, mūsu uzņēmums priecāsies palīdzēt izvēlēties piemērotu kreditoru bankas iestādes vai finanšu organizācijas veidā.

Šādā gadījumā izvēlēsimies finanšu uzņēmumu, kas atbilst Jūsu projekta mērķiem, ņemot vērā minētos uzdevumus un personiskās vēlmes. Pirmo reizi vēršoties, mūsu speciālisti:

 • iepazīsies ar biznesa plānu, izvērtēs tā iespējas;
 • piedāvās efektīvus projekta uzlabojumus, kas palielinās atmaksāšanos un samazinās riskus;
 • kontrolēs projekta īstenošanu, tā finansēšanu pilnā apmērā.

Papildus darbinieki palīdzēs veikt kredītu un aizdevumu salīdzinājuma analīzi. Būvniecības projektu finansēšana ir laba iespēja sākt savu uzņēmējdarbību.

Izmantojot finansiālu atbalstu, ir daudz vieglāk attīstīt savus biznesa projektus. Saraksts ir visai garš, un tas ietver nekustamā īpašuma, zemes iegādi, kā arī mājokļa izīrēšanu un jau esošās uzņēmējdarbības paplašināšanu.

Vēršoties mūsu uzņēmumā, varat būt pārliecināts par ātru darba uzdevumu risināšanu. Konsultanti vienmēr vērīgi izturas pret katru uzņēmēju, balstoties uz komplekso pieeju.

Lai iegūtu pilnīgu informāciju par attīstības projektu finansēšanu Latvijā un saņemtu pakalpojumus, sazinieties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mēs novērtējam katru klientu un esam gatavi palīdzēt saņemt pienācīgu finansējumu konkurētspējīgas uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai Latvijā.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!