1. FINLAT
 2. »
 3. Services
 4. »
 5. Aizdevumu refinansēšana
banner

Aizdevumu refinansēšana

Aizdevumu refinansēšana
Aizdevumu refinansēšana

Viens no labklājības sekmēšanas veidiem ir atkārtota kreditēšana. Kredītu pārfinansēšana ļauj ievērojami ietaupīt budžetu, jo Jums ir lieliska iespēja nosegt esošos aizdevumus, noformējot jaunas parādsaistības ar izdevīgāku procentu likmi.

Pārfinansēšanas procedūras izdevīgums

Ir vairākas situācijas, kurās var gūt maksimālu labumu no pārfinansēšanas programmām. Viens no labākajiem variantiem ir ilgtermiņa aizdevumi.

Piemēram, kad noformējāt esošos aizdevumus, Jūs pilnībā apmierināja nosacījumi, bet ar laiku parādījās daudz izdevīgākas kredīta programmas, piemēram, zemas procentu likmes.

Šajā gadījumā pārfinansēšana būs loģisks solis. Jūs turpināsiet savlaicīgi atmaksāt jauno, paņemto kredītu, bet ar aizdevuma līdzekļiem daļēji vai pilnībā segsiet iepriekšējos parādus finanšu iestādēm.

Kādos gadījumos būtu prātīgi izmantot pārfinansēšanu?

 1. Ir palielinājusies esošo kredītsaistību procentu likme.
 2. Aizdevuma nosacījumi ir mainīti vienpusējā kārtībā, bet ne Jūsu labā.
 3. Jums atteica mainīt aizdevuma atmaksas termiņu, kredīta summu vai samazināt kredīta procentu likmi.
 4. Augsta komisijas maksa par aizdevuma nosacījumu izmaiņām.
 5. Jūs nolēmāt samazināt savu kredītu procentu likmi.

Šajos gadījumos pārfinansēšana palīdzēs ietaupīt uz procentiem vai pagarināt parāda atmaksas termiņu. Ja vērsīsieties mūsu uzņēmumā, speciālisti sniegs korektu konsultāciju un izsmeļoši pastāstīs, kā gūt maksimālu labumu no pārkreditēšanas. Bet vispirms iesakām atstāt mūsu vietnē pieteikumu tiešsaistē.

Vēlaties palielināt kredīta atmaksas termiņu, jo kļuvis grūti pildīt uzņemtās parādsaistības? Gribat samazināt kredīta atmaksas termiņu? Optimāls risinājums būs pārfinansēšanas nosacījumu izmantošana. Vēl palīdzēsim izvēlēties finanšu partneri, kas darbojas tikai saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem likumiem.

Kredītu pārfinansēšanas priekšrocības:

 • garantēta procentu likmes samazināšana;
 • kredīta atmaksas termiņa pagarināšana vai saīsināšana;
 • iespēja saņemt pieprasīto summu un, piemēram, daļu iztērēt citu aizdevumu atmaksai, bet atlikumu – pēc saviem ieskatiem.

Atklājiet sev perspektīvas finanšu iespējas ar pārkreditēšanu jau šodien! Latvijas bankas un finanšu uzņēmumi piedāvā izdevīgus pārfinansēšanas nosacījumus.

Mēs palīdzēsim ātri izvēlēties labākos kredīta piedāvājumus un atbilstošāko kreditoru, no kuriem katrs piedāvā savus kreditēšanas variantus.

Izmantojot pārfinansēšanas programmas, var atmaksāt vienu kredītu vai vienlaicīgi segt vairākas parādsaistības (patēriņa aizdevumi, hipotēkas kreditēšana, līzings).

Pozitīvās iezīmes sadarbībai ar mūsu uzņēmumu

Mūsu profila speciālistu komanda aktīvi sadarbojas ar vairumu Latvijas kredīta organizāciju. Veiksmīgi strādājam klātienē un attālināti.

Sadarbojamies tikai ar likumīgām un pārbaudītām finanšu organizācijām, banku iestādēm, kas automātiski pasargā mūsu klientus no izplatītām kļūdām un iekļūšanas krāpnieku shēmās.

Eksperti personiski pārbauda izvēlētajiem finanšu partneriem iesniegtos dokumentus. Jums ne par ko nav jāuztraucas. Vērsieties mūsu uzņēmumā, un mēs izvēlēsimies labāko kredītu pārfinansēšanas variantu pie pārbaudīta Latvijas kreditora.

  Online pieteikums

  Aizdevumu refinansēšana

  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?
  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!