banner

Kredītu apvienošana Latvijā

Kredītu apvienošana Latvijā
Kredītu apvienošana Latvijā

Kredītu apvienošana ir visu esošo aizdevumu apvienošana vienā, lai panāktu daudz zemāku procentu likmi. Konsolidācija sniedz šādus ieguvumus:

 • maksājumus var veikt noteiktā dienā vienā konkrētā bankā, atbrīvojoties no vesela kredītu atmaksas saraksta dažādiem kreditoriem;
 • individuāla atmaksas grafika izveide– maksāt vienu vai divas reizes mēnesī pēc algas saņemšanas;
 • naudas saņemšana – daudzi kreditori atbalsta papildu summu mērķim neparedzētiem izdevumiem;
 • apgrūtinājuma ķīlas veidā noņemšana no īpašuma – nereti kreditors dzēš parādu iepriekšējai bankai, atbrīvojot aizņēmēju no ķīlas.

Konsolidācija ļauj izbeigt līgumu ar līdzaizņēmēju vai galvotāju. Tas ir aktuāli, ja otra ieinteresētā persona izrādās maksātnespējīga vai plāno iesniegt bankrota dokumentus.
 

Kredītu apvienošanas procedūra Latvijā

Ja izmantosiet mūsu mūsdienīgo platformu, varēsiet operatīvi salīdzināt kreditoru piedāvājumus un izvēlēties optimālo kredīta piedāvājumu.

Jums ir tikai jāaizpilda anketa un nedaudz jāpagaida, līdz tiks atlasīti piemērotākie varianti. Mēs garantējam skaidru sadarbības shēmu. Mēs strādājam, strikti ievērojot aktuālās starptautisko banku prasības.

Kolīdz Jūsu priekšā parādīsies finanšu uzņēmumu saraksts, uzmanīgi izpētiet katru kreditēšanas teikumu un nosacījumu, izvēlieties piemērotu kreditoru un rīkojieties pēc viņa norādījumiem.

Parasti aizdevuma saņemšanai jāiesniedz dokumentu pakete un informācija par esošo darba vietu. Oficiāli ienākumi būs simtprocentīga garantija konsolidācijas pieteikuma apstiprinājumam.

Pēc personiskās informācijas sniegšanas ar Jums sazināsies Kredītu nodaļas speciālists. Viņš lūgs papildināt datus, atbildēt uz dažiem jautājumiem. Pēc aizņēmēja personas pārbaudes kreditors virza savu lēmumu par kredītu apvienošanu Latvijā. Saņemot apstiprinošu atbildi, atliek vien parakstīt līgumu un saņemt aizdevuma līdzekļus.

Papildu informācija

Pirms pieteikuma kredītu apvienošanai iesniegšanas vēlams izvēlēties aizdevumus, kas ir aktuāli jau pusgadu, bet tiks atmaksāti pēc 3–6 mēnešiem. Pārējos kredītos bankas nav ieinteresētas.

Patlaban var apvienot līdz 5 dažādiem kredītiem, sākot no patēriņa aizdevumiem un beidzot ar hipotekārajām kredītsaistībām. Aizņēmēja pagātnē nedrīkst būt esošo aizdevumu maksājumu kavējumu, pārfinansēšanas vai pārstrukturēšanas.

Tomēr izņēmuma gadījumos iespējams izskatīt arī ar maksājumu kavējumiem.

Tiek iesniegta dokumentu pakete pilnā apmērā. Parasti kreditori pieprasa šādu dokumentu sarakstu:

 1. Pase.
 2. Kredītu līgumi, kas jāapvieno.
 3. Banku izraksti ar aizdevumu maksājumiem.
 4. Izziņa par ienākumiem (nav obligāti).

Saņemot līgumu, iesakām vēlreiz pārbaudīt vienošanās punktus. No mūsu puses garantējam, ka sadarbojamies tikai ar labticīgiem un uzticamiem kreditoriem, kas rīkojas likuma ietvaros un neizvirza papildu maksas pakalpojumus.

Priekšrocības sadarbībai ar mūsu uzņēmumu.

Mūsu uzņēmuma galvenā misija ir sniegt kvalificētu palīdzību visiem lietotājiem, kuri vēršas pie mums. Uzklausot izvirzītos uzdevumus, mūsu eksperti korekti noformē pieteikumu kreditoriem un palīdz izvēlēties atbilstošu piedāvājumu.

Kreditoriem tiek piedāvātas izdevīgas procentu likmes un pieteikuma izveide tiešsaistē. Jūs ietaupāt laiku dažādu banku, finanšu uzņēmumu biroju apmeklējumiem, turklāt saņemat tikai izdevīgus piedāvājumus.

Mēs garantējam, ka Jūsu personiskā informācija paliek tikai tām bankām, kurām pieteikums tika novirzīts.

Apvienojiet kredītus jau šodien bez liekām darbībām un pārmaksas!

  Online pieteikums

  Aizdevumu refinansēšana


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!