banner

Kredīts uzņēmumiem Latvijā

Kredīts uzņēmumiem Latvijā
Kredīts uzņēmumiem Latvijā

Mūsu uzņēmums piedāvā palīdzēt noformēt dažādu uzņēmumu īpašniekiem kredītu uzņēmējdarbības attīstībai un uzturēšanai. Par saņemtajiem līdzekļiem varēsiet uzlabot uzņēmējdarbību, nopirkt nepieciešamo tehniku, papildināt apgrozījuma līdzekļus, segt neparedzētus izdevumus vai īstenot citus mērķus.

Kredīta uzņēmējdarbībai Latvijā noformēšanas priekšrocības:

Izmantojot mūsu uzņēmuma atbalstu, varēsiet ātri saņemt aizdevumu bez galvojuma līdz 100 tūkstošiem eiro pie pārbaudīta kreditora. Pakalpojumus var izmantot mazie un vidējie uzņēmumi.

Izdevīgi kreditēšanas nosacījumi, optimāla procentu likme, ērti parāda atmaksas termiņi un iespēja atmaksāt kredītu pirms termiņa. Mēs palīdzam atbalstīt uzņēmējdarbību Baltijas valstīs.

Aizņēmējiem vien jāsalīdzina dažādu kreditoru piedāvājumi vai jāizmanto Kredītu nodaļas atbalsts. Mūsu uzņēmums garantē:

 • ātru pieteikuma izskatīšanu pieteikuma iesniegšanas dienā;
 • tikai aktuālas informācijas saņemšanu par labākajām bankām;
 • izdevīgas kredīta programmas;
 • izvēlētās kredīta summas apstiprinājumu;
 • līdzekļu automātisku pārskaitījumu uz norēķinu kontu;
 • vairākus drošus variantus aizdevuma atmaksai;
 • skaidrus sadarbības nosacījumus.

Reāli uzņēmēji un uzņēmumu īpašnieki var kļūt par mūsu klientiem. Bankas obligāti pārbauda aizņēmēja sniegto informāciju un piedāvā labāko kreditēšanas variantu.

Izdevīgi saņemt kredītu uzņēmumiem Latvijā

Mūsu serviss – mūsdienīga un ērta kredītu salīdzināšanas platforma. Pēc anketas aizpildīšanas lietotājs saņem vairākus patēriņa kredīta, autokredīta, līzinga, aizdevumu apvienošanas un pārkreditēšanas piedāvājumus.

Tos sniedz mūsu partneri – pieprasītākās bankas un finanšu organizācijas. Mēs palīdzam ietaupīt laiku, atbrīvojot Jūs no nepieciešamības apmeklēt biroju un piekrist maksas pakalpojumiem.

Aizpildot nelielu anketu, aizņēmējs automātiski nokļūst pie mūsu partneriem. Vēl varat izvēlēties kreditorus, salīdzināt viņu pakalpojumu kvalitāti, iesniegt pieteikumus utt.

Kredīts uzņēmumiem Latvijā kļūst par lielisku lēmumu jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai esošās uzņēmējdarbības attīstībai. Mazie un vidējie uzņēmumi un ietekmīgākie tirgus dalībnieki uzskata kreditēšanas nosacījumus par pievilcīgiem. Varat atrast detalizētu informāciju mūsu sadaļās, vērsties pēc palīdzības un ātri atrisināt finanšu problēmas.

Uzņēmumu kreditēšanas īpatnības Latvijā

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdība sniedz ārvalstu uzņēmumiem labu iespēju izvēlēties ērtāko darbības organizācijas formu.

Citu valstu pilsoņi var atvērt filiāles visās trīs Baltijas valstīs. Pēc tam uzņēmējdarbība kļūst par ārvalstu uzņēmuma struktūrvienību, nevis patstāvīgu juridisku personu.

Tādēļ uzņēmējs ir atbildīgs par savu organizāciju saistībām. Jaunā uzņēmuma īpašnieks var noalgot darbiniekus, iegādāties vai iznomāt īpašumu, veikt citas darbības funkciju izpildei. Tomēr dažiem darbības veidiem var būt nepieciešama licence.

Pirms kredīta apstiprināšanas bankas ņem vērā organizācijas veidu, tās iespējas un veiksmes līmeni. Ja neesat Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas iedzīvotājs, bet vēlaties šeit atvērt uzņēmumu, vērsieties mūsu uzņēmumā. Mēs izsmeļoši pastāstīsim par kredīta noformēšanas procedūru pie labticīgiem kreditoriem, piedāvājot papildu palīdzību.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai


  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!