banner

Kredīts remontdarbiem Latvijā

Kredīts remontdarbiem Latvijā
Kredīts remontdarbiem Latvijā

Remonts dzīvoklī vai mājā, atsevišķu telpu labiekārtošana, interjera atjaunošana, mūsdienīgas sadzīves tehnikas iegāde prasa milzīgus naudas līdzekļu ieguldījumus.

Tomēr jebkuru no šīm problēmām varēsiet atrisināt optimālā laika posmā un maksimāli ērti, ja noformēsiet kredītu remontam Latvijā. Šāds kreditēšanas veids ir izstrādāts, lai saņemtu nepieciešamo naudas summu jebkuru remonta veidu īstenošanai un dzīvojamo un nedzīvojamo telpu labiekārtošanai.

Mūsu uzņēmuma eksperti palīdz aizņēmējiem saņemt kredītu labākajā finanšu uzņēmumā. Tādēļ esam izveidojuši banku un finanšu organizāciju iestāžu reitingu. Iesakām izmantot pieejamos rīkus kreditoru nosacījumu salīdzināšanai un izdevīgākā piedāvājuma izvēlei.

Mājas vai dzīvokļa remonta aizdevumam ir ļoti daudz priekšrocību:

 • ātra pieteikuma izskatīšana un nepieciešamo dokumentu noformēšana;
 • individuāli izveidots maksājumu grafiks;
 • elastīgi aizdevuma atmaksas nosacījumi, tā termiņu un summas maiņa;
 • iespēja noformēt kredītbrīvdienas, kas var ilgt līdz pusgadam;
 • kredīta atmaksa pirms termiņa bez papildu komisijas maksas.

Konkrētā kredīta produkta galvenie parametri norāda, ka summa tiek izskatīta individuāli, ņemot vērā aizņēmēja personas datus un kredītvēsturi, sākuma procentu likme ir 7%, kreditēšanas termiņš var būt līdz 15 gadiem, savukārt nekustamais īpašums, kas atrodas Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un citur, var tikt izskatīts kā galvojums.

Nosacījumus izvirza finanšu uzņēmumi, tādēļ pirms pieteikuma iesniegšanas iesakām rūpīgi izpētīt parametrus un salīdzināt tos ar savām iespējām. Mūsu speciālisti ir vienmēr blakus un gatavi sniegt izvērstu konsultāciju.

Pēc iepriekšēja kredīta pieteikuma apstiprinājuma vēlams sagatavot dokumentu paketi. Tā var mainīties, jo katram kreditoram ir savi kreditēšanas noteikumi.

Standarta dokumentu sarakstā ir šādi dokumenti:

 • kredīta pieteikums;
 • pases kopija;
 • īpašumtiesību apliecība, piemēram, zemesgrāmata, zemes gabala plāns (ja tā ir māja) vai inventarizācijas lieta;
 • tāme.

Izvēloties optimālu kreditoru piedāvājumu, iesakām pievērst uzmanību šādām niansēm:

 1. Aizņēmēja un ieķīlātā īpašuma apdrošināšanas saistības.
 2. Nekustamā īpašuma novērtējuma vērtība.
 3. Komisijas maksas apmērs, atmaksājot aizdevumu pirms termiņa.
 4. Procentu likme.

Uzņemoties kredīta remontam saistības, laicīgi jāveic ikmēneša iemaksas. Lietderīgi būtu noformēt vienu lielu kredītu pārbaudītā bankā uz ilgu laiku ar ērtu maksājumu grafiku.

Neiesakām ņemt vairākus mazus kredītus finanšu organizācijās un no fiziskām personām, jo tad varat saskarties ar zināmām problēmām – vairāki aizdevumi var būt dārgāki, parāda maksājumu novēlota veikšana var izvērsties konfliktos ar kreditoriem.

Vērsieties pie mums – mūsu uzņēmuma speciālisti ar prieku palīdzēs noformēt kredītu remontam Latvijā ar izdevīgiem nosacījumiem. Jūs pats izvēlaties kreditoru un sadarbības nosacījumus. Pietiek vien aizpildīt anketu un sagaidīt lēmumu, kas tiks saņemts dažu stundu laikā.

Nepieciešams saņemt kredītu remontam Latvijā? Rīkojieties! Saziņai izmantojiet norādīto kontaktinformāciju.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!