banner

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā
Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā

Varat ātri saņemt skaidru naudu, izmantojot kreditēšanas pret nekustamā īpašuma ķīlu pakalpojumu. Naudu var saņemt jebkuriem mērķiem, tas ir ātri, ērti un, galvenais, droši.

Ilgtermiņa kredītam ir daudz zemāki procenti, salīdzinot ar aizdevumu bez galvojuma, kas padara šos noteikumus aizņēmējam pievilcīgus. Šāds kreditēšanas veids Latvijā tiek uzskatīts par labāko, ja nepieciešams liels aizdevums. Parasti naudas summa pret nekustamā īpašuma ķīlu veidu līdz 75% no tā tirgus vērtības.

Saņemot nepieciešamo summu, aizņēmējam nav jānorāda mērķis, kuram viņš plāno iztērēt naudu. Šis aizdevuma veids ir kā hipotēka, kur dzīvokļa īpašnieks saņem naudu, bet īpašums nepāriet bankas īpašumā, tas paliek aizņēmēja valdījumā un lietojumā.

Apgrūtinājums tiks noņemts uzreiz pēc visu uzņemto kredītsaistību pilnīgas atmaksas. Izvēloties kreditoru, rūpīgi jāizlasa piedāvātie nosacījumi, un pēc noformēšanas savlaicīgi jāveic ikmēneša maksājumi.

Kredīta pret nekustamā īpašuma Latvijā ķīlu izsniegšanas nosacījumi: pakalpojuma priekšrocības un nepieciešamie dokumenti

Mūsu uzņēmuma pieredzējušie speciālisti sniegs izsmeļošu konsultāciju un palīdzēs izvēlēties piemērotu kreditoru, kurš piedāvās Jūsu norādītajiem mērķiem un finanšu iespējām pilnībā atbilstošus nosacījumus.

Izvēloties šo kreditēšanas veidu pret aizņēmēja īpašumā esošu nekustamo īpašumu, cilvēks brīvā rīcībā saņem lielu naudas summu. Mūsu uzņēmums parūpēsies par uzticamāko Latvijas kreditoru izvēli ar labākajiem nosacījumiem. Mēs sadarbojamies ar partneriem jau ilgu laiku un piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu aizdevumu jomā.

Kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā priekšrocības:

 1. Vēršoties mūsu uzņēmumā, klients varēs saņemt uz rokas naudas summu no izvēlētā kreditora tajā pašā dienā. Aizdevuma summa tiek apstiprināta, parakstot līgumu.
 2. Aizdevuma noformēšana un saņemšana notiek tikai saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem.
 3. Iespēja samazināt ikmēneša maksājumu, daļēji atmaksājot aizdevumu pirms termiņa.
 4. Nav striktas klienta kredītvēstures izskatīšanas.
 5. Privātas informācijas pilnīgas drošības un konfidencialitātes garantija.

Šim kreditēšanas veidam ir vairāki svarīgi nosacījumi. Tas skar minimālo apmēru – no 1000 eiro, ir pieejams tikai tā nekustamā īpašuma īpašniekiem, kas atrodas Latvijas teritorijā (dzīvokļi, mājas, zemes gabali, komerciālais nekustamais īpašums).

Kreditēšanas termiņš: minimālais – pusgads, maksimālais – 180 mēneši. Optimālā procentu likme gadā var svārstīties no 2,9% līdz 29% atkarībā no bankas vai finanšu uzņēmuma riskiem.

Aizdevuma noformēšanai nav jāievāc izziņas, pietiek iesniegt nekustamā īpašuma īpašumtiesības apliecinošos dokumentus, pasi. Ja nepieciešams, var tikt pieprasīti papildu dokumenti, bet tas jau ir katram klientam individuāli.

Ikvienam var gadīties neparedzētas situācijas

Mēs vienmēr brīdinām klientu, ka, rodoties finanšu grūtībām, jāvēršas pie kreditora kredītbrīvdienu piešķiršanai uz 2–3 mēnešiem gadā. Tas ļauj izvairīties no kavējumiem un sodiem.

Pirms sagatavoto dokumentu un aizdevuma līguma parakstīšanas iesakām Jums rūpīgi izlasīt tos, lai pasargātos no neparedzētām, vienpusējām izmaiņām kredītsaistību saturā.

Mūsu uzņēmuma eksperti vienmēr ir gatavi atbildēt uz jautājumiem un palīdzēt izvēlēties atbildīgu kreditoru. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju, un saņemt atbildi uz jebkuru jautājumu.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!