banner

Kredīts pilsoņiem

Kredīts pilsoņiem
Kredīts pilsoņiem

Kredīta noformēšanai aizņēmējam jāvēršas kredīta organizācijā ar dokumentu paketi vai jāatstāj pieteikums mūsu vietnē. Jūs patstāvīgi varat izvēlēties partneri.

Eksperti un platforma piedāvā kvalificētu palīdzību atbildīgu Latvijas kreditoru izvēlē, kā arī palīdz salīdzināt vairākus piedāvājumus un izvēlēties optimālo variantu.

Mēs esam daudzfunkcionāls uzņēmums, un viens no mūsu darbības pamatvirzieniem ir palīdzēt noformēt pilsoņiem kredītu. Veiksmīgi sadarbojamies ar fiziskām un juridiskām personām.

 

Kredītu izsniegšanas pamatnosacījumi fiziskām un juridiskām personām.

 Svarīgi kredīta saņemšanas nosacījumi ir apstiprināti ienākumi, kredītvēsture bez maksājumu kavējumiem un pārkāpumiem, kā arī apliecinājums, ka aizņēmējs ir maksātspējīgs.

Algas vai citu ienākumu apstiprināšana ir aizņemto naudas līdzekļu saņemšanas garantija. Tomēr ne vienmēr tiek pieprasīta ienākumu apstiprināšana, viss ir individuāli un ir atkarīgs no konkrētās banku iestādes prasībām, nepieciešamās kredīta summas un parādsaistību apmēra.

Ja Jums nepieciešams kredīts juridiskai personai, Jūsu uzņēmums var izmantot:

 īstermiņa aizdevumu ar termiņu no 1 līdz 2 gadiem;

 • vidēja termiņa aizdevumu – no 2 līdz 3 gadiem;
 • ilgtermiņa aizdevumu – no 2, 3 un vairākiem gadiem;
 • vienreizēju kredītu – vienreizēju visu aizņemto līdzekļu pārskaitījumu uz norēķinu kontu, un nav iespējas palielināt limitu.

Pieteikuma iesniegšanai jāpievieno dibināšanas dokumenti. Kredīts lauksaimniecības darbībai ir aizdevums, kas tiek izteikts naudas izteiksmē ar atgriešanas nosacījumiem. Darījums notiek starp kreditoru un aizņēmēju (juridisku personu), visi nosacījumi tiek atrunāti noslēdzamajā kredītlīgumā.

 Fiziskām personām noformējot kredītu, kreditori pieprasa šādus dokumentus:

 Pasi, kā arī klientam jābūt pastāvīgai dzīvesvietas adresei.

 1. Aizņēmēja vecumam jābūt vismaz 18 gadiem, tomēr vairums finanšu organizāciju nosaka 21 gada vecumu. Aizdevuma izmaksas beigu termiņš ir līdz 60–65 gadu vecumam.
 2. Dažos gadījumos jāiesniedz īpašumtiesību uz nekustamo īpašumu kopija (Zemesgrāmata), ja ir nepieciešams kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā.

Atkarībā no aizdevuma noformēšanas nolūka un nosacījumiem dokumentu saraksts var tikt mainīts. Ja vērsīsieties pie mums, mēs atbildēsim uz jautājumiem un sniegsim izvērstu konsultāciju.

Ja nepieciešams, palīdzēsim noformēt kredītu Latvijas nerezidentiem. Operatīvai saziņai tiešsaistē izmantojiet norādīto kontaktinformāciju. Darbā ar katru klientu garantējam individuālu pieeju. Mūsu uzņēmums sniedz plašu pakalpojumu klāstu.

Mūsu uzņēmuma profila komandas moto – atbildība, profesionalitāte, darbs stingri saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem likumiem.

  Online pieteikums

  Patēriņa kredīts


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!