banner

Kredīts parādu atmaksai fiziskām personām Latvijā

Kredīts parādu atmaksai fiziskām personām Latvijā
Kredīts parādu atmaksai fiziskām personām Latvijā

Ja Jums ir radušās grūtības veikt komunālo pakalpojumu maksājumus, piedāvājam izmantot īpašu programmu – kredītu parādu atmaksai. Tās būtība ir pazemināta procentu likme un paātrināta kredītsaistību noformēšana.

Ar aizdevuma apmēru pietiks, lai atmaksātu pamata parāda summu un aprēķināto soda naudu. Šāds kreditēšanas veids attiecas uz māju pārvaldnieka, tiešajiem apkures, gāzes, elektrības, ūdens un citu komunālo pakalpojumu sniedzēju rēķiniem.

Mūsu uzņēmums piedāvā izmantot labāko kredīta organizāciju reitingu, izvēlēties piemērotāko piedāvājumu un jau šodien saņemt kredītu ar Jums izdevīgiem nosacījumiem.
 

Kredīta parādu atmaksai fiziskām personām Latvijā galvenās priekšrocības

Liels komunālo maksājumu parāds rada nepatīkamas sekas. Nereti dzīvokļa vai mājas īpašnieks saskaras ar ūdens, elektrības, gāzes atslēgšanu, kā arī tiesvedībām un īpašuma pārdošanu, ja netiek veikti obligātie komunālo pakalpojumu maksājumi.

Lai nepieļautu šādu situāciju, jāizmanto banku iestāžu vai pārbaudītu finanšu uzņēmumu izdevīgie piedāvājumi. Kredīta parādu atmaksai pozitīvās iezīmes ir šādas:

 • iespēja izvairīties no parādu piedziņas procedūras no parādu piedziņas uzņēmumiem;
 • iespēja izvēlēties aizdevuma apmēru, kas atbildīs reālā aizdevuma apmēram;
 • elastīgi atmaksas vai kredīta pirmstermiņa atmaksas nosacījumi;
 • optimālas procentu likmes;
 • ātru pieteikuma izskatīšanu;
 • izdevīga pārkreditēšana ar vienu vienīgu ikmēneša iemaksu;
 • iespēja apstiprināt aizdevumu klientiem ar sabojātu kredītvēsturi;
 • parāda atmaksu var paildzināt līdz 15 gadiem.

Mūsu serviss palīdz noformēt kredītu ar daudz izdevīgākiem nosacījumiem. Jums ir tikai pilnībā jāaizpilda anketa, jānosūta izskatīšanai un jāsagaida atbilde.

Mēs atlasīsim vairākus optimālus variantus, starp kuriem varēsiet izvēlēties labāko kreditoru un noformēt aizdevumu īsākajā laika posmā. Nauda tiek pārskaitīta uz kontu uzreiz pēc kredīta līguma parakstīšanas.

Kam jāpievērš uzmanība, noformējot kredītu parādu atmaksai?

Vispirms nepieciešams rūpīgi izpētīt kredīta galvenos parametrus. Vairumam kreditoru tie ir līdzīgi, proti:

 1. Kredīta summu, sākot no 500 eiro, aprēķina individuāli, ņemot vērā aizņēmēja personas datus un viņa oficiālos ienākumus.
 2. Gada procentu likmes apmērs ir no 9,9%.
 3. Kreditēšanas termiņš var būt līdz 15 gadiem.

Kredīta noformēšanai nepieciešamie dokumenti ir pieteikums, pases kopija, īpašumtiesību apliecība (bieži vien kreditori pieprasa zemesgrāmatu), inventarizācijas lieta vai īpašuma plāns. Dokumentu veidi var mainīties atbilstoši konkrētā kreditora prasībām.

Kredītu var noformēt tiešsaistē. Dokumentu parakstīšana notiek finanšu uzņēmuma birojā vai ar Latvijas elektronisko parakstu.

Aizņēmējus saista tas, ka no viņiem nepieprasa daudz dokumentu un piedāvā iepazīties ar skaidriem kreditēšanas nosacījumu formulējumiem.

Jau daudzus gadus mūsu uzņēmums darbojas finanšu pakalpojumu tirgū. Mums ir dārga iegūtā reputācija un katrs klients. Mēs esam uzticams aizņēmēju (privāto un juridisko personu) un Latvijas finanšu organizāciju starpnieks.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!