1200-1

Kredīts automobiļa iegādei Latvijā

Kredīts automobiļa iegādei Latvijā
Kredīts automobiļa iegādei Latvijā

Agrāk vai vēlāk daudzi auto cienītāji izskata izdevīga kredīta noformēšanu automobiļa iegādei. Visbiežāk to saista ar nepietiekamu skaidras naudas daudzumu.

Ikviens Latvijas pilsonis ar pietiekamiem ienākumiem var saņemt aizdevumu, lai savlaicīgi veiktu ikmēneša maksājumus kreditoram. Bankas un finanšu uzņēmumi piedāvā šādus kredīta produktus:

 • autokredīts – tiek izsniegts tikai transportlīdzekļa iegādei;
 • patēriņa kredīts jauna vai lietota auto iegādei;
 • autolīzings – automobiļa iegāde un nodošana pagaidu lietošanā pret samaksu, balstoties uz noslēgtām Pušu līgumsaistībām.

 Izdevīgi iegādāties automobili kredītā Latvijā

 Pārredzamai transportlīdzekļa iegādei ir svarīgi ne tikai izvēlēties automobili, kas atbilst visām prasībām, bet arī atbildīgu finanšu partneri. Mūsu uzņēmuma profila speciālisti sniegs korektu palīdzību, lai saņemtu kredītu automobiļa iegādei Latvijā, kā arī varēsiet saņemt ātru iepriekšēju apstiprinājumu 30 minūšu laikā.

Ilggadējās prakses laikā esam uzkrājuši profesionālās prasmes un zināšanas, kas ļauj atrisināt darba uzdevumus neatkarīgi no to sarežģītības un steidzamības. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties atbildīgu banku vai finanšu organizāciju.

Garantējam vispusīgu informācijas un juridisko palīdzību no izsmeļošas konsultācijas sniegšanas līdz aizdevuma līguma parakstīšanai. Mūsu juristi maksimāli uzmanīgi pārbauda dokumentu paketes satura atbilstību Latvijas Republikas spēkā esošajiem likumiem.

Kredīta automobiļa iegādei galvenās priekšrocības:

 1. Izmaksu periods.

Autokredīts tiek izsniegts ar termiņu no 1 gada līdz vairākiem gadiem.

 1. Viegla noformēšana.

Bankas aktīvi sadarbojas ar autosaloniem, tādēļ iespējams uzreiz noformēt kredītu autosalonā. Maksātspējas un kredītvēstures pārbaude aizņem maz laika.

 1. Izdevīgi nosacījumi.

Kredīts mašīnai tiek noformēts ar izdevīgu procentu likmi.

 1. Kredītā iegādāts automobilis tiek automātiski apdrošināts pret daudziem riskiem. Avārijas gadījumā varat saņemt no apdrošināšanas kompānijas naudas summu, kas nepieciešama automobiļa atjaunošanai. Jāievēro, ka KASKO noformēšana ir brīvprātīga. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmes.

Autokredīta, patēriņa aizdevuma automobiļa iegādei un autolīzinga atšķirības

 Visai bieži mūsu klientiem rodas jautājums, kuru kreditēšanas veidu vislabāk izmantot. Spriežot pēc prakses, autolīzingam, autokredītam, patēriņa kredītam ir savas īpatnības un neskaitāmas priekšrocības.

Svarīgi ir atbildīgi izvēlēties finanšu partneri, uzmanīgi izskatīt piedāvātos kreditēšanas nosacījumus. Mūsu eksperti palīdzēs, vienmēr pirmajā vietā liekot mūsu klientu interešu aizsardzību.

Katra kreditēšanas produkta dokumentu pakete kopumā ir vienāda, papildu dokumentu nepieciešamība ir atkarīga tikai no kreditora. Procentu likme automobiļa iegādei kredītā, sākot no 7,9% gadā.

Daudzi Latvijas kreditori piešķir arī kredītbrīvdienas, ja nepieciešams. Patēriņa kredītam un autokredītam nav nepieciešama pirmā iemaksa, autolīzinga noformēšanā – iesaka vismaz 10%.

Autokredītā vai autolīzingā iegādātu transportlīdzekli nevar pārdot, dāvināt utt. līdz pilnai kredītsaistību atmaksai. Izmantojot patēriņa līguma līdzekļus, Jūs drīkstat izmantot naudu jebkurām vajadzībām. Tādā gadījumā, pērkot automobili, tas paliek Jūsu īpašumā.

Vēl ir jautājumi par kredīta pieteikuma noformēšanu, lai iegādātos automobili Latvijā? Vērsieties pie mums, mēs noteikti spēsim sastrādāties! Noformējiet pieteikumu vietnē un saņemiet lēmuma melnrakstu 30 minūšu laikā.

  Online pieteikums

  Kredīts pret automašīnas ķīlu


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!