banner

Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Kredīts ārzemēs strādājošajiem
Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Daudzi latvieši strādā vai mācās ārzemēs, lai nodrošinātu sev un savai ģimenei labākus dzīves apstākļus. Tomēr arī viņi nereti saskaras ar finanšu grūtībām.

Ne vienmēr ārzemēs ir pieejams kredīts, turklāt aizdevuma izmantošanas noteikumi ne vienmēr izrādās izdevīgi. Praksē ir ērts un izdevīgs risinājums – kredīta noformēšana ārzemēs strādājošajiem no labākajām starptautiskajām bankām.

Kredīts ārzemēs – tas ir labs veids, kā ātri saņemt nepieciešamo naudas summu neparedzētiem izdevumiem, lielam pirkumam vai kādu pakalpojumu apmaksai. Tas ir pieejams strādājošiem Latvijas pilsoņiem, kuri patlaban ir ārzemēs.

Ir viegli un vienkārši paņemt kredītu, ja izmantojat mūsu uzņēmuma pakalpojumus. Mēs piedāvājam izsmeļošas konsultācijas un palīdzam izvēlēties atbilstošu kreditoru. Pie mums atradīsit labāko finanšu uzņēmumu sarakstu, varēsit salīdzināt kredīta piedāvājumus un iepazīties ar populāru banku reitingu.

Aizpildiet pieteikumu un sagaidiet lēmumu. Pēc dažām stundām kreditors, kuru būs ieinteresējusi Jūsu problēma, sazināsies ar Jums, lai precizētu dažus datus. Nauda tiek pārskaitīta uz kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas.

Kredīta veidi ārzemēs strādājošajiem

Bankas piedāvā vairākus kreditēšanas variantus:

 1. Pirmais kredīts ir bez maksas.

Bezprocentu aizdevums ir nepieciešamās naudas summas saņemšana bez maksas uz noteiktu laiku. Aizņēmējs atdod tieši tikpat, cik aizņēmās. Viņš nepārmaksā procentos un citos pakalpojumos.

 1. Kredīts bez oficiālas darba vietas, bet ar regulāriem ienākumiem.

Bieži vien ārzemēs strādājošs cilvēks nav oficiāli iekārtots darbā, bet viņam ir stabili ikmēneša ienākumi. Kreditors obligāti pārbauda klienta maksātspēju vai pieprasa bankas konta izrakstu par pēdējiem 3–6 mēnešiem.

 1. Kredīts bez ķīlas un galvotājiem.

Labs veids īslaicīgu finanšu problēmu atrisināšanai. Aizņēmēja oficiālie un pastāvīgie ienākumi ir kā garantija. Ja varat pierādīt savu maksātspēju, kreditors noteikti sniegs labvēlīgu lēmumu, pārējos gadījumos var būt nepieciešama ķīla.

 1. Kredīts tiek izsniegts no 18 gadu vecuma.

Studentiem pastāvīgi vajag naudu, jo īpaši darba meklēšanas periodā. Tomēr kreditori cenšas apstiprināt aizdevumu strādājošiem jauniešiem, lai izslēgtu riskus.

 1. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Daudzi aizņēmēji ir parādnieku reģistrā. Vairums finanšu uzņēmumu automātiski noraida pieteikumus no klientiem ar sliktu kredītvēsturi. Tomēr ir arī tādi, kas uzmanīgi izpēta katru pieteikumu un neizslēdz kredīta izsniegšanas iespējas.

Jebkurā gadījumā bankas un finanšu uzņēmumi izvērtē personas datus un klienta maksātspēju. Ir vairāki aktuāli piedāvājumi kredīta saņemšanai ārzemēs. Iesakām iepazīties ar visiem piedāvājumiem, izvēlēties piemērotāko kreditēšanas veidu un iesniegt pieteikumu.

Kā mēs strādājam?

Mēs piedāvājam salīdzināt dažādu pārbaudītu kreditoru kredītus un izmantot papildu pakalpojumus.

Jums ir jāapstiprina savu datu nodošana bankām un citiem ietekmīgiem kreditoriem. Pēc tam mēs veidojam piedāvājumu sarakstu, kurā atradīsiet piemērotāko kreditēšanas variantu.

Pieteikums tiek izskatīts dažās stundās. Jūs pats izvēlaties aizdevuma izsniegšanas nosacījumus un termiņu. Banka mainīs ievadītos datus pēc sarunas ar Jums pa tālruni.

Mūsu uzņēmums ir uzticams starpnieks finanšu tirgū. Noformējiet kredītu ārzemēs jau šodien, vien aizpildot nelielu anketu.

  Online pieteikums

  Patēriņa kredīts


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!