banner

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi Latvijā

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi Latvijā
Kredīts ar sliktu kredītvēsturi Latvijā

Pašlaik gandrīz ikviens aizņēmējs var saņemt kredītu Latvijā ar sliktu kredītvēsturi. Šāds process ir visai apgrūtinošs. Finanšu uzņēmumiem ir savi parādnieku reģistri, tādēļ tie nekavējoties saņem informāciju par konkrētā cilvēka parādiem.

Piedāvājam izmantot mūsu servisu. Šeit atradīsiet labāko organizāciju sarakstu un reitingu, kuras izsniedz kredītlīdzekļus pat parādniekiem. Pietiek vien nosūtīt pieteikumu vairākām finanšu organizācijām un sagaidīt atbildi.

 

Kredīta ar sliktu kredītvēsturi Latvijā saņemšanas priekšrocības

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar dažādiem kreditoriem, kuriem ir sava kredītu politika. Aizpildot pieteikumu mūsu servisā, Jūs varēsiet izvērtēt savas iespējas aizdevuma saņemšanai, ņemot vērā situāciju ar kredītvēsturi.

Anketa ir bez maksas, tā nerada nekādas saistības. Vēl varat salīdzināt kredītus vai izmantot Kredītu nodaļas pakalpojumus. Vislabāk ir noformēt nelielu naudas summu.

Ja aizdevums tiek atmaksāts laicīgi, kreditors palielina kredīta apmēru un uzticas klientam. Ar katru soli kredītvēsture uzlabosies, savukārt Jūs sāksiet saņemt piedāvājumus no Latvijas lielākajām bankām.

Pēc reģistrēšanās mūsu servisā tiks sākta piemērota aizdevuma meklēšana. Izejas dati tiek automātiski apstrādāti. Vienlaikus tiek šķiroti bankas produkti un veikts izejas piedāvājumu salīdzinājums ar Jūsu vēlmēm. Šis process ir ātrs, izdevīgs, drošs un ērts.

Kādas prasības ir kredīta ar sliktu kredītvēsturi noformēšanai Latvijā?

Lai saņemtu kredītu ar esošiem maksājumu kavējumiem un parādiem, jāatbilst šādiem kritērijiem:

 • jābūt pilngadīgam Latvijas pilsonim;
 • jābūt pasei un mobilajam tālrunim;
 • jābūt bankas kontam;
 • jābūt darbam ar pastāvīgiem ienākumiem;
 • jābūt gatavam dialogam ar kreditoru.

Jebkurš labticīgas bankas vai finanšu uzņēmuma kreditors precizē datus pa tālruni, veic papildu pārbaudi. Tādēļ godīgi jāatbild uz jautājumiem.

Ja informācija neatbilst patiesībai, organizācija pievieno aizņēmēju melnajam sarakstam. Ir svarīgi pastāstīt par esošajiem maksājumu kavējumiem, neatmaksātajiem kredītiem. Vēl labāk, ja mēģināsiet piedāvāt kreditoram savus kreditēšanas variantus. Piemēram, atmaksāt aizdevumu pirms termiņa.

Iesakām iepriekš izvērtēt savu maksātspēju. Neizmantojiet ļaunprātīgi kreditoru labos nodomus. Ja uzreiz esat noskaņots atteikties aizdevumu atmaksāt, arī nākamie pieteikumi tiks automātiski noraidīti. Bankas pārstāj uzticēties šādiem klientiem un nodod informāciju citām organizācijām.

Kredīta ar sliktu kredītvēsturi noformēšanas priekšrocības

Ir viegli un vienkārši saņemt nepieciešamo naudas summu:

 • nosakiet aizdevuma summu un termiņu;
 • norādiet anketā reālos datus, aizpildiet visas ailītes;
 • sagaidiet lēmumu;

Process nav ilgāks par 15 minūtēm. Piedāvājumu var izmantot strādājošs cilvēks bez oficiālas darba vietas, bezdarbnieks, students, pensionārs, sieviete bērna kopšanas atvaļinājumā. Iespējams, kreditors lūgs darba devēja vai radinieku, draugu un paziņu kontaktinformāciju.

Mūsu uzņēmums palīdz visiem Latvijas pilsoņiem. Vērsieties jau šodien, lai nekavējoties iegūtu iespēju atrisināt savas finanšu problēmas.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!