banner

Kredīti uzņēmējdarbībai Latvijā

Kredīti uzņēmējdarbībai Latvijā
Kredīti uzņēmējdarbībai Latvijā

Patlaban Latvijas un citu Baltijas valstu bankas aktīvi atbalsta uzņēmējus, piedāvājot iespēju finansēt dažādu virzienu biznesa projektu attīstību.

Līdzekļi tiek izsniegti kredītlīnijas formā, lai palielinātu plūsmu un apgrozījumu, vai klasiska kredīta formā – investīcijām pamatlīdzekļos un jaunu projektu īstenošanai dažādās jomās, piemēram, celtniecībā, ražošanā, attīstībā utt.

 Kredīta uzņēmējdarbībai Latvijā saņemšanas nosacījumi

Bieži vien kreditori nepievērš uzmanību klienta kredītvēsturei vai nodokļu parādiem, bet ņem vērā uzņēmuma pastāvēšanas ilgumu un līdzekļu apgrozījumu mēnesī. Standarta nosacījumi kredīta saņemšanai ir šādi:

 • uzņēmuma darbības ilgums – ne mazāks par sešiem mēnešiem;
 • minimālā apgrozījuma summa mēnesī – 4000 eiro bez esošiem kapitāla daļu apgrūtinājumiem;
 • kredīta summa – no 3 līdz 100 tūkstošiem eiro;
 • dokumenti – pieteikums, uzņēmuma bankas konta izraksts par iepriekšējo gadu, kreditors var papildus pieprasīt darbības bilanci;
 • galvojums – uzņēmējdarbība īpašnieka personiskais pilnas summas galvojums vai ķīla.

Aizdevuma summa tiek izskatīta tikai konfidenciāli un individuāli, tādēļ tā ne vienmēr atbilst pieprasītā kredīta apmēram. Viss ir atkarīgs no uzņēmuma esošo naudas līdzekļu apmēra, uzņēmējdarbības pastāvēšanas ilguma tirgū, kredītvēstures un kredīta mērķa.

Uzņēmējdarbības kreditēšanas priekšrocības

Jau šodien saņemt naudu uzņēmējdarbības attīstībai un atbalstam Latvijā ir visai reāli. Svarīgi, lai Jūs atbilstu kreditēšanas prasībām. Izmantojot labāko banku aizdevumu, Jūs varēsiet pienācīgi novērtēt šādas priekšrocības:

 1. Ātra pieteikuma izskatīšana – parasti iepriekšējs lēmums ir pieejams pēc 15–20 minūtēm.
 2. Minimāla dokumentu pakete – nav nepieciešams ievākt lielu skaitu izziņu, jo pilnībā pietiks ar datiem par uzņēmumu.
 3. Kredīta apmērs – Jūs pats varat izvēlēties aizdevuma summu un termiņu, bankas ļoti reti samazina pieprasīto apmēru.
 4. Ērts atmaksas grafiks un iespēja atmaksāt kredīta summu pirms termiņa – kreditori ir pretimnākoši saviem klientiem un piedāvā izvēlēties kredīta maksājuma datumu, tādēļ varat maksāt par aizdevumu vienu vai divas reizes mēnesī.
 5. Kredītu nodaļas speciālistu papildu palīdzība – lielās bankas piedāvā bezmaksas pakalpojumus un jaunajiem klientiem palīdz atrisināt visus jautājumus.

Jo ātrāk aizņēmējs iesniegs dokumentus izskatīšanai, jo ātrāk bankas analītiķi varēs pieņemt lēmumu par kredīta uzņēmējdarbībai izsniegšanu.

Kā mēs palīdzam uzņēmējiem saņemt kredītu?

Jau daudzus gadus mūsu uzņēmuma darbība ir veiksmīga. Pa šo laiku esam paguvuši iemantot aizņēmēju uzticību un pozitīvas atsauksmes. Mūsu serviss ir uzticams Jūsu un kreditoru starpnieks.

Ar mums Jūs varēsiet īstenot savus plānus jau šodien! Kas ir nepieciešams?

 1. Aizpildiet pieteikumu mūsu vietnē. Norādiet reālos datus, atbildiet detalizētāk uz anketas jautājumiem.
 2. Sagaidiet datu analīzi. Serviss analizēs Jūsu pieteikumu, un apstiprinājuma gadījumā kreditori sagatavos Jums piedāvājumu.
 3. Izpētiet piedāvājumus. Rūpīgi iepazīstieties ar banku kredīta izsniegšanas nosacījumiem, izvēlieties piemērotāko variantu.
 4. Atliek vien papildināt informāciju, nosūtīt dokumentus un sagaidīt Kredītu nodaļas speciālista zvanu.
 5. Sagaidiet lēmumu. Pēc pieteikuma apstiprināšanas un kredīta līguma parakstīšanas nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu uzņēmuma rekvizītiem.

Viss ir vienkārši un saprotami. Papildus iesakām izpētīt labāko finanšu uzņēmumu reitingu, kas piedāvā kredītu uzņēmējdarbībai Latvijā, kā arī mūsu papildu pakalpojumus.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai


  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!