banner

Kredīta programma uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā

Kredīta programma uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā
Kredīta programma uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā

Kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai ir korekti izstrādāta programma, kas domāta jaunuzņēmumiem un esošo biznesa projektu efektīvai uzturēšanai.

Šī programma paredz izdevīga kredīta formāta izmantošanu un mūsu uzņēmuma pārbaudītu speciālistu sagatavota plāna izvērtēšanu. Kredīta produkts ir efektīvs jaunajiem uzņēmējiem.

Aizņēmējs var saņemt nepieciešamo naudas summu, lai:

 • nopirktu nepieciešamās iekārtas;
 • noīrētu dažāda lietojuma telpas;
 • noalgotu darbiniekus;
 • paplašinātu pakalpojumus un īstenotu daudzus citus mērķus.

Šāds kreditēšanas variants ir ļoti pieprasīts, ja nepieciešams atvērt jaunu uzņēmumu vai ražošanas līniju, lai būtu vadībā izvēlētajā tautsaimniecības nozarē.

Šīs programmas ietvaros tiek akcentēts procentu likmes aprēķins. Finanšu uzņēmums aprēķina faktiski iztērētos līdzekļus, pēc tam nosaka procentu likmi.

Mūsu uzņēmumam ir bagāta pieredze finansēšanas jomā. Sadarbojamies ar daudziem pazīstamiem Latvijas kreditoriem, kas ir iekļauti uzņēmējdarbības uzsākšanas kredīta programmu sarakstā.

Mūsu mērķis ir sniegt vispusīgu un profesionālu palīdzību jaunuzņēmējiem un esošajiem uzņēmumiem, lai saņemtu izdevīgu aizdevumu no labākajiem kreditoriem.

Uzņēmējdarbības uzsākšanai Latvijā paredzētās kredīta programmas īpatnības

Katrs finanšu uzņēmums piedāvā partnerības nosacījumus, kas kopumā ir līdzīgi:

 • kredīta summas izskatīšana notiek individuāli;
 • procentu likme – no 9%;
 • kreditēšanas termiņš – līdz 15 gadiem;
 • galvojums – nekustamais īpašums, citas aizņēmēja garantijas.

Programmai ir ārkārtīgi daudz priekšrocību: ātra pieteikuma izskatīšana un kredīta noformēšana, izdevīga aizdevuma summa, kuras apmērs var atšķirties atkarībā no izdevumiem, ilgas kredītbrīvdienas, profesionāla biznesa plāna analīze.

Mūsu serviss piedāvā izpētīt labāko kredīta organizāciju reitingu, izvēlēties labticīgu kreditoru un izdevīgāko kredīta piedāvājumu, aizpildīt anketu un nosūtīt pieteikumu.

Pēc tam iesakām sagatavot pases kopiju, biznesa plānu, īpašumtiesību apliecību, bankas konta izrakstu par pēdējo pusgadu. Atgādinām, ka dokumentu saraksts var mainīties atkarībā no konkrētās bankas vai finanšu organizācijas prasībām.

Kā mēs palīdzam uzņēmējiem?

Mūsu platforma – tas ir korekts aizdevumu izvēles serviss jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai. Mūsu uzņēmums ir ļoti pieredzējis starpniekpakalpojumu sniegšanā kreditēšanas tirgū jau daudzus gadus.

Ar mums Jūs varat īstenot savus plānus jau šodien! Noformējiet dažādu veidu kredītus, sākot no patēriņa kredīta līdz aizdevumiem nekustamā īpašuma iegādei. Daudzi Latvijas uzņēmēji izmanto mūsu pakalpojumus.

Jums ir nepieciešams vien aizpildīt pieteikumu, norādot nepieciešamos datus. Pēc tam – analizēt saņemtos kreditoru piedāvājumus, izvēlēties piemērotāko variantu.

Pēc pieteikuma apstiprināšanas un kredīta līguma parakstīšanas nauda tiek pārskaitīta uz norādītajiem rekvizītiem dienas gaitā. Mēs kompleksi strādājam ar mūsu klientiem, sniedzot pilnīgu informācijas atbalstu.

Īstenojiet savu sapni jau šodien un kļūstiet par perspektīva biznesa projekta īpašnieku! Operatīvai saziņai izmantojiet norādīto kontaktinformāciju.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai


  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!