banner

Finansēšanas starpsistēma juridiskām personām Latvijā

Finansēšanas starpsistēma juridiskām personām Latvijā
Finansēšanas starpsistēma juridiskām personām Latvijā

Mūsu uzņēmums piedāvā izmantot izdevīgus kreditoru piedāvājumus finansēšanas starpsistēmai juridiskām personām Latvijā. Šī programma ir kredīta programmas apvienošana ar finanšu piesaisti no citām banku iestādēm – reģionālajām un ārzemju banku iestādēm vai struktūrfondiem, kā arī privātajiem investoriem.

Pareizai dažādu virzienu biznesa projektu attīstībai nepieciešama nopietna pieeja finansēšanas shēmas izvēlē. Pat tad, ja Jūsu kapitālā ir nepieciešamā naudas summa, tās pilnīga izmantošana ne vienmēr ir racionāls lēmums.

Uzņēmēju elastīgums un vispusīga pieeja nodrošina viņu stabilitāti mūsdienu tirgū. Īstenot projektu vai pilnveidot uzņēmumu palīdzēs ieinteresēto investoru vai Eiropas fondu finansējums.
 

Kā izmantot finansēšanas starpsistēmu juridiskām personām Latvijā?

 1. Pieteikuma aizpildīšana.
 2. Piemērotās banku iestādes vai finanšu organizācijas nosacījumu salīdzināšana un izvēle. Visi piedāvājumi tiek atlasīti individuāli katram klientam.
 3. Līguma noformēšana un aizdevuma naudas līdzekļu saņemšana.

Platforma sekmīgi sadarbojas ar uzticamiem Latvijas kreditoriem, kuriem ir pieredze jauktajā juridisko personu finansēšanas jomā dažādās ekonomikas jomās un uzņēmējdarbības nozarēs.

Mūsu uzņēmuma eksperti strādā ar katru klientu, balstoties uz kompleksu pieeju, sniedzot vispusīgu informatīvu atbalstu, ņemot vērā Jūsu biznesa projekta īpatnības, iespējas un vajadzības. Piedāvājam Jums salīdzināt un izvēlēties kreditoru, kurš piedāvā piemērotus partnerības nosacījumus.

Finansēšanas starpsistēmas juridiskām personām Latvijā īpatnības:

 • kredīts ir pieejams ķīlā pret nekustamo īpašumu;
 • ātra pieteikuma izskatīšana un aizdevuma līdzekļu pārskaitīšana;
 • Individuāla pieeja katram klientam;
 • iespēja noformēt kredītsaistības attālināti.

Nosūtot pieteikumu jauktam uzņēmumu un ražotņu finansējumam Latvijā, ar Jūsu piekrišanu kreditoriem tiek nosūtīta daļa personiskās informācijas, lai detalizēti izskatītu konkrēto situāciju.

Pēc Jūsu profila analīzes kreditori nosūta individuālos piedāvājumus, kurus izskatāt un salīdzināt Jums ērtā laikā. Mūsu eksperti sniedz detalizētas konsultācijas un profesionālu palīdzību.

Kā saņemt kredītu juridiskām personām Latvijā?

Jāaizpilda vienkāršs pieteikums, kurā jānorāda kredīta veids, vēlamā summa un atmaksas termiņš. Pēc piemērota piedāvājuma izvēles atliek noslēgt līgumu ar banku vai finanšu organizāciju.

Pēc pieprasījuma iesniegšanas Jums tiks sniegti kreditoru piedāvājumi. Nākamais posms – pieteikuma apstiprināšana un līguma parakstīšana. Pēc kāda laika naudas līdzekļi nonāk bankas kontā.

Uzdot jautājumus vai pieteikties konsultācijai varat, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mums ir dārga atbildīga partnera reputācija, un strādājam ar klientiem pēc caurredzamas shēmas, sniedzot tikai ticamu un aktuālu informāciju.

Uzsāciet un attīstiet savu uzņēmējdarbību ar prātu, izmantojot finansēšanas starpsistēmas nosacījumus juridiskām personām Latvijā.

  Online pieteikums

  Kredīts uzņēmējdarbībai


  Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies pārdomāti, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atgriezt!