1. FINLAT
 2. »
 3. Services
 4. »
 5. Kredīts pret nekustamo īpašumu
banner

Kredīts pret nekustamo īpašumu

Kredīts pret nekustamo īpašumu
Kredīts pret nekustamo īpašumu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – tas ir viens no naudas saņemšanas veidiem jebkuriem mērķiem. Apzinīgi aizņēmēji var saņemt daudzas priekšrocības, noformējot šādu kredītu.

Mūsu Kredītu nodaļa jau šodien piedāvā saņemt nepieciešamo naudas summu. Nepieciešams tikai īpašums (dzīvoklis vai māja Latvijā) un daži dokumenti. Mēs nepieprasām izziņas par ienākumiem un neiesaistām galvotājus.

 

Kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā saņemšanas priekšrocības

Mūsu jaunie un pastāvīgie aizņēmēji saņem kredītu pieteikuma iesniegšanas dienā. Noformēšana aizņem zināmu laiku. Piedāvājam izdevīgus kreditēšanas nosacījumus un pieejamas procentu likmes.

Izsniedzam naudu uzņēmējdarbības attīstībai un personiskiem mērķiem pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā. Maksimālā summa veido 75% no nekustamā īpašuma cenas. Mūs neinteresē Jūsu tēriņu raksti un tas, kur novirzīsiet aizņemtos līdzekļus.

Kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu ir šādas priekšrocības:

 1. Jūs atmaksājat kredītu jebkurā Jums ērtā laikā – aizdevuma termiņš līdz 20 gadiem.
 2. Ātra noformēšana bez liekas birokrātijas un liela dokumentu daudzuma iesniegšanas.
 3. Nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
 4. Ja tiek kavēts maksājums, piedāvāsim vairākus variantus, centīsimies atrisināt problēmu.

Dokumentu paketes apmērs ir atkarīgs no nekustamā īpašuma veida. Dzīvoklim – zemesgrāmata, inventarizācijas lieta, ja ir. Mājai – zemesgrāmata, inventarizācijas lieta (ja ir), zemes gabala plāns. Līgums tiek parakstīts pēc aizdevuma summas apstiprinājuma.

Klienti izvēlas mūs, jo ar mūsu palīdzību operatīvi un klientam ērtā laikā tiek izsniegts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā.

Kāpēc klienti izvēlas sadarbību ar mūsu servisu?

Parasti, mēģinot noformēt kredītu citās finanšu organizācijās, mūsu klienti saskaras ar negodprātīgu attieksmi.

 1. Dokumenti tiek ilgi izskatīti, un tiek veiktas papildu pārbaudes. Tiešām, daudzi finanšu uzņēmumi var izskatīt pieteikumus pat līdz divām nedēļām! Piekrītiet, ka tāds termiņš nevienu neapmierina, jo īpaši tad, ja nauda ir steidzami nepieciešama.
 2. Liek sagatavot lielu dokumentu paketi. Izziņa par ienākumiem, dokumenti par citiem esošiem kredītiem, informācija par darba devēju un daudzas citas izziņas – tas ir ilgi un neērti.

Mūsu uzņēmums sniedz plašu papildu pakalpojumu klāstu – dzīvokļa privatizācija, pārakreditācija, parādu atmaksa, reģistrēšana zemesgrāmatā, darījumi ar nekustamo īpašumu, jurista pakalpojumu sniegšana, neatkarīgs kredītu brokeris, caurredzamu darījumu veikšana ar dzīvojamās un komercnozīmes nekustamajiem īpašumiem, īpašuma izpirkšana no tiesu izpildītājiem utt.

Pie mums strādā Latvijas labākie speciālisti. Jūs vienmēr varat vērsties pie mums pēc palīdzības, saziņai izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Var salīdzināt kreditēšanas nosacījumus, un ar Jūsu kredītu papildus nodarbosies Kredītu nodaļa. Mūsu piedāvāto priekšrocību izvērtēšanai izmantojiet izsmeļošas bezmaksas konsultācijas saņemšanu.

Klienti vēršas pie mums šādu iemeslu dēļ:

 • ātri un bez vilcināšanās izskatām pieteikumus;
 • 9 no 10 aizņēmējiem apstiprinām aizdevumus;
 • izsniedzam naudu jau pieteikuma iesniegšanas dienā;
 • nepieprasām papildu dokumentus;
 • esam drošs un labticīgs partneris;
 • noformējam aizdevumus parādu atmaksai par komunālajiem pakalpojumiem, esošo kredītu atmaksai, īpašuma iegādei un citiem mērķiem;
 • piedāvājam saņemt kredītu Latvijas nerezidentiem, kuri dzīvo Rīgā vai Rīgas rajonā.

Ja Jūs interesē izdevīga kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā noformēšana, vērsieties pie mums, priecāsimies par abpusēji izdevīgu sadarbību! Veiksmīgi sadarbojamies ar privātām un juridiskām personām.

Saskaņā ar statistiku tie kredīti, kuri Latvijā izsniegti pret nekustamā īpašuma ķīlu ir par lielākām summām, nekā tie, kas izsniegti bez nodrošinājuma. Šādu ilgtermiņa aizdevumu zemie procenti padara tos īpaši pievilcīgus. Aizdevums, kas nodrošināts ar nekustamo īpašumu ir labākais aizdevuma veids, ja Jums ir nepieciešams aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu. Parasti piedāvā aizdevumu līdz 75% no īpašuma tirgus vērtības.

Nav nepieciešams norādīt kur tiks tērēti naudas līdzekļi, jo Jūs nodrošināsiet aizdevumu ar hipotēku. Īpašums paliek Jūsu rīcībā, un hipotēka tiek noņemta, kad tiek atmaksāta visa aizdevuma summa. Kredīta cena ir vissvarīgākais kas jāņem vērā izvēloties aizdevēju. Kurš vēlas pārmaksāt? Tāpēc ir lietderīgi vispirms salīdzināt dažādu aizdevēju cenas par noteiktām summām un termiņiem. Atcerieties, ka FINLAT.LV palīdzēs Jums izvēlēties maksājumu termiņu, kurā procenti būs izdevīgi, un Jūs varēsiet veikt maksājumus bez jebkādām problēmām.

  Online pieteikums

  Kredīts pret nekustamo īpašumu

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!