banner

Kredīts pret automašīnas ķīlu

Kredīts pret automašīnas ķīlu

Ar mūsu platformu bankas un finanšu organizācijas izsniedz kredītu ķīlā pret automobili un kredītu automobiļa iegādei. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē un saņemiet labāko piedāvājumu!

Daudzi sapņo par savu automobili. Tomēr ne visiem ir iespēja ietaupīt pietiekamu naudas summu no algas.

Pēdējā laikā dzīvi ir ļoti grūti iedomāties bez automobiļa. Ik dienu mēs braucam uz darbu, veikaliem, atgriežamies mājās. Ja visu attālumu mērotu kājām, tiktu tērēts ļoti daudz laika. Mūsdienās automobilis ir neatņemama dzīves sastāvdaļa vairumam Latvijas pilsoņu.

Ja vērsīsieties pie mums, mūsu uzņēmuma speciālisti sniegs izvērstu konsultāciju un atbildēs uz visiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbildīgu finanšu partneri kredīta noformēšanai Latvijā automobiļa iegādei ar izdevīgu procentu likmi.

Mūsu platformai ir pieslēgtas visas finanšu organizācijas, kas izsniedz aizdevumus ķīlā pret automobili.

Autofinansēšanas programmas:

 1. Autolīzings – jauna vai lietota automobiļa iegādei ar mazu nobraukumu.
 2. Autokredīts – jebkura izlaiduma gada lietota automobiļa iegādei.
 3. Kredīts ķīlā pret automobili – Jūs varēsiet ieķīlāt Jūsu īpašumā esošo automobili.

Priecāsimies palīdzēt tikt skaidrībā ar visām niansēm un izvēlēties labāko automobiļa kreditēšanas Latvijā variantu, kas ir pilnībā piemērots norādītajām vēlmēm, iespējām un izvirzītajiem uzdevumiem.

Autokredīta pamatnosacījumi:

 • kredīts bez pirmās iemaksas;
 • summa – no 1 līdz 100 tūkstošiem eiro;
 • iesakām noformēt KASKO apdrošināšanu, bet tas nav obligāts nosacījums.

Maksimālām lietotāju ērtībām daudzas bankas un finanšu iestādes piedāvā noformēt automobiļa kredītu tiešsaistē. Lai saņemtu kredītu automobilim attālināti, jārīkojas šādi:

 1. attālināti aizpildīt pieteikumu;
 2. sagaidīt zvanu no mūsu partneriem un saņemt no viņiem pilnu informāciju par kredīta produktiem;
 3. izvēlēties tīkamāko variantu – summu, procentu likmi, termiņu un ikmēneša maksājumus;
 4. parakstīt līgumu tiešsaistē;
 5. saņemt naudu kontā vai automobiļa pārdevēja kontā.

Veicot šīs vienkāršās darbības, var iegūt automobili, neizejot no mājas un bez pirmās iemaksas. Lai noformētu kredītu automobilim, jāatbilst šādām prasībām:

 • aizņēmējs ir pilngadīgs;
 • pastāvīgi ikmēneša ienākumi, kas veido vismaz 150 eiro.

Autokredīta saņemšanai nepieciešamie dokumenti:

 1. Aizpildīts pieteikums kredīta saņemšanai.
 2. Latvijas Republikas pase vai ID karte.
 3. Automobiļa tehniskās pases kopija.

Iesniedzot šos dokumentus, bez problēmām noformēsiet kredītu. Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, Jūs saņemsiet vispusīgu informācijas un juridisko apkalpošanu.

Mēs izsmeļoši izstāstīsim par visām automobiļa iegādes kredītā Latvijā niansēm un to, ar kādiem finanšu partneriem labāk sadarboties. Mūsu eksperti palīdzēs noslēgt pārredzamu automobiļa pirkuma-pārdošanas darījumu, vienlaikus pārbaudot visus dokumentus, kas noslēgti starp Jums un pārdevēju.

Mūsu uzņēmuma profila speciālistu komandas mērķis ir ilgtermiņa un abpusēji izdevīga sadarbība. Ilggadēja profesionālā pieredze ļauj tikt galā ar dažādas sarežģītības un steidzamības uzdevumiem.

Operatīvai saziņai ar mūsu speciālistiem izmantojiet atgriezeniskās saites veidlapu vai norādīto kontaktinformāciju. Zvaniet vai rakstiet, mēs noteikti atradīsim optimālu izveidojušās situācijas risinājumu. Iesakām ātram lēmumam atstāt pieteikumu tiešsaistē, un mēs ar Jums sazināsimies!

Nevienam nav noslēpums, ka situācijā kad ļoti nepieciešama nauda, to aizņemties nemaz nav tik vienkārši kā mēs to gribētu. Ne vienmēr tie, kas vēlas saņemt aizdevumu, atbilst visiem aizdevēja nosacījumiem, īpaši jau, ja kredītvēsture nav pilnīgi perfekta. Cita lieta – kredīts pret automašīnas ķīlu, kur auto darbosies kā finansiālais garants.

Ir iespējams saņemt aizdevumu, kas nodrošināts ar automašīnu. Tas nebūt nenozīmē, ka Jums būs jāšķiras no sava transportlīdzekļa. Latvijā aizdevumus pret automašīnas ķīlu piedāvā daudzi lombardi un finanšu iestādes. Bet visbiežāk klients vēršas tieši FINLAT.LV, jo tieši šeit tiek piedāvāti visizdevīgākie, pieejamākie, demokrātiskie aizdevumu nosacījumi.

Piesakieties un saņemiet ātru atbildi. Aizdevuma summa tiks ieskaitīta jūsu kontā automātiski, tūlīt pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

 • līdzekļi tiek izsniegti burtiski stundas laikā
 • nav nepieciešams iesniegt izziņas
 • minimāls nepieciešamo dokumentu apjoms
 • transportlīdzekļa vērtēšana neaizņem daudz laika

  Online pieteikums

  Kredīts pret automašīnas ķīlu


  Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!