• +371 25000010
  • info@finlat.lv

Kredīts pret nekustamo īpašumu ONLINE PIETEIKUMS

ONLINE PIETEIKUMS
kredit-pod-zalog-nedvizhimosti-300x198

Saskaņā ar statistiku tie kredīti, kuri Latvijā izsniegti pret nekustamā īpašuma ķīlu ir par lielākām summām, nekā tie, kas izsniegti bez nodrošinājuma. Šādu ilgtermiņa aizdevumu zemie procenti padara tos īpaši pievilcīgus. Aizdevums, kas nodrošināts ar nekustamo īpašumu ir labākais aizdevuma veids, ja Jums ir nepieciešams aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu. Parasti piedāvā aizdevumu līdz 75% no īpašuma tirgus vērtības.

Nav nepieciešams norādīt kur tiks tērēti naudas līdzekļi, jo Jūs nodrošināsiet aizdevumu ar hipotēku. Īpašums paliek Jūsu rīcībā, un hipotēka tiek noņemta, kad tiek atmaksāta visa aizdevuma summa. Kredīta cena ir vissvarīgākais kas jāņem vērā izvēloties aizdevēju. Kurš vēlas pārmaksāt? Tāpēc ir lietderīgi vispirms salīdzināt dažādu aizdevēju cenas par noteiktām summām un termiņiem. Atcerieties, ka FINLAT.LV palīdzēs Jums izvēlēties maksājumu termiņu, kurā procenti būs izdevīgi, un Jūs varēsiet veikt maksājumus bez jebkādām problēmām.

Piesakieties un saņemiet ātru atbildi. Aizdevuma summa tiks ieskaitīta jūsu kontā automātiski, tūlīt pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

Online pieteikums

Kredīts pret nekustamo īpašumu

Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!