Факторинг в Латвии

Faktorings Latvijā

banner

Faktorings Latvijā

Faktorings Latvijā
Faktorings Latvijā

Faktorings Latvijā ir efektīvs pakalpojums, kas uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, pagarinot maksājumu termiņus, ļauj saņemt naudas līdzekļus uzreiz pēc produkcijas piegādes, līdz ar to tiek novērsti trūkumi kasē un papildināts apgrozījuma kapitāls.

Faktoringa mehānisma īpatnības

 Pircējs iegādājas pie pārdevēja preci ar atliktu maksājumu, turklāt naudu par piegādi pārdevējs saņem pēc pārdošanas. Tādēļ viņš vēršas faktoringa uzņēmumos. Banka vai faktoringa iestāde var būt par fakturētāju.

Tieši šīs iestādes sniedz pārdevējam naudu pircēja vietā, kurš savukārt maksājumu noteiktajā termiņā atmaksā fakturētājam, nevis pārdevējam. Faktoringa pakalpojumu klāstā ir arī:

 • aizsardzība pret iespējamu saistību maksājumu neveikšanu;
 • maksājuma naudas līdzekļu ieturēšana līgumā noteiktajā termiņā;
 • avansa līdzekļa izsniegšana peļņai;
 • debitoru parādu uzskaite.

Latvijas Republikas komercsektorā jau sen ir zināms par faktoringu, kas tiek izmantots kā kreditēšanas rīks turpmākiem maksājumiem. Tikai 2010. gadā savstarpējās attiecības regulējošie normatīvie akti kļuva par Latvijas Republikas Komerclikuma daļu.

Agrāk faktoringa darījuma noslēgšanai tika piemērotas Latvijas Republikas Civilkodeksa tiesību normas. Mūsu uzņēmums un Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļa sniedz dokumentu vākšanas un sagatavošanas pakalpojumus uzņēmumiem un investīciju fondiem, kas strādā Latvijas Republikas un Eiropas Savienības teritorijā.

Mūsu speciālisti efektīvi palīdz risināt šādus uzdevumus:

 fonda un apakšfonda dibināšana;

 • izveidotās apvienības investīciju fonda un politikas strukturēšana;
 • uzņēmuma mārketinga uzvedības veidošana;
 • pārvaldības sistēmas sakārtošana;
 • atļauju saņemšana kompetentajās valsts iestādēs.

Kolīdz mūsu speciālisti saņems faktoringa pakalpojumu pieteikumu no Jūsu uzņēmuma, visi sagatavotie dokumenti tiks iesniegti mūsu nodaļā uzreiz vairākiem faktoringa uzņēmumiem. Speciālists sazināsies ar Jums un noskaidros faktoringa limitu.

Ja limits tiks apstiprināts, Jūsu uzņēmumam:

 1. jāparaksta līgums ar pircēju, apliecinot pirkumu;
 2. jānoslēdz līgumsaistības par faktoringa pakalpojumu sniegšanu;
 3. jāinformē pārdevējs, ka maksājums tiks veikts faktoringa ietvaros. Tiks nosūtīta vēstule ar attiecīgu paziņojumu.

Pēc tam Jūsu uzņēmuma, pircēja un faktoringa uzņēmuma sadarbība būs šāda:

 1. Pircējs saņem iegādāto preci.
 2. Pārdevējs nodod prasījuma tiesības pret pircēju. Ir jāiesniedz līguma dokumenti, apliecinot preces pārdošanu, kā arī konts apmaksai un piegādes dokumenti.
 3. Pārdevējs saņem naudas summu, par kādu ir notikusi vienošanās. Turklāt summa veido 95% no preces kopējās vērtības, pārējais – faktoringa pakalpojumu maksa.
 4. Pircēja maksājumus saņem faktoringa uzņēmums.
 5. Pēc summas saņemšanas līdzekļi tiks pārskaitīti.

Faktoringa veidi:

 • regresīvais – apmaksas risku uzņemas Piegādātājs;
 • neregresīvais – ar preces apmaksu saistītos riskus uzņemas fakturētājs;
 • slēgtais – Piegādātājs neinformē Pircēju par debitora parāda dzēšanu faktoringa ietvaros;
 • iepirkumu – Fakturētājs izsniedz naudas līdzekļus preču iegādei, kas tiks piegādātas nākotnē;
 • starptautiskais – Pircējs un Piegādātājs ir reģistrēti dažādās valstīs.

Lai saņemtu izvērstu konsultāciju, izmantojiet norādīto kontaktinformāciju vai atstājiet pieteikumu vietnē.

  Online pieteikums

  Faktorings


  datu apstrādes noteikumiem
  Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
  Saņemt līgumu ar kurjeru

  Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!

  Aizdevumu refinansēšana

  banner

  Aizdevumu refinansēšana

  Aizdevumu refinansēšana
  Aizdevumu refinansēšana

  Viens no labklājības sekmēšanas veidiem ir atkārtota kreditēšana. Kredītu pārfinansēšana ļauj ievērojami ietaupīt budžetu, jo Jums ir lieliska iespēja nosegt esošos aizdevumus, noformējot jaunas parādsaistības ar izdevīgāku procentu likmi.

  Pārfinansēšanas procedūras izdevīgums

  Ir vairākas situācijas, kurās var gūt maksimālu labumu no pārfinansēšanas programmām. Viens no labākajiem variantiem ir ilgtermiņa aizdevumi.

  Piemēram, kad noformējāt esošos aizdevumus, Jūs pilnībā apmierināja nosacījumi, bet ar laiku parādījās daudz izdevīgākas kredīta programmas, piemēram, zemas procentu likmes.

  Šajā gadījumā pārfinansēšana būs loģisks solis. Jūs turpināsiet savlaicīgi atmaksāt jauno, paņemto kredītu, bet ar aizdevuma līdzekļiem daļēji vai pilnībā segsiet iepriekšējos parādus finanšu iestādēm.

  Kādos gadījumos būtu prātīgi izmantot pārfinansēšanu?

  1. Ir palielinājusies esošo kredītsaistību procentu likme.
  2. Aizdevuma nosacījumi ir mainīti vienpusējā kārtībā, bet ne Jūsu labā.
  3. Jums atteica mainīt aizdevuma atmaksas termiņu, kredīta summu vai samazināt kredīta procentu likmi.
  4. Augsta komisijas maksa par aizdevuma nosacījumu izmaiņām.
  5. Jūs nolēmāt samazināt savu kredītu procentu likmi.

  Šajos gadījumos pārfinansēšana palīdzēs ietaupīt uz procentiem vai pagarināt parāda atmaksas termiņu. Ja vērsīsieties mūsu uzņēmumā, speciālisti sniegs korektu konsultāciju un izsmeļoši pastāstīs, kā gūt maksimālu labumu no pārkreditēšanas. Bet vispirms iesakām atstāt mūsu vietnē pieteikumu tiešsaistē.

  Vēlaties palielināt kredīta atmaksas termiņu, jo kļuvis grūti pildīt uzņemtās parādsaistības? Gribat samazināt kredīta atmaksas termiņu? Optimāls risinājums būs pārfinansēšanas nosacījumu izmantošana. Vēl palīdzēsim izvēlēties finanšu partneri, kas darbojas tikai saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem likumiem.

  Kredītu pārfinansēšanas priekšrocības:

  • garantēta procentu likmes samazināšana;
  • kredīta atmaksas termiņa pagarināšana vai saīsināšana;
  • iespēja saņemt pieprasīto summu un, piemēram, daļu iztērēt citu aizdevumu atmaksai, bet atlikumu – pēc saviem ieskatiem.

  Atklājiet sev perspektīvas finanšu iespējas ar pārkreditēšanu jau šodien! Latvijas bankas un finanšu uzņēmumi piedāvā izdevīgus pārfinansēšanas nosacījumus.

  Mēs palīdzēsim ātri izvēlēties labākos kredīta piedāvājumus un atbilstošāko kreditoru, no kuriem katrs piedāvā savus kreditēšanas variantus.

  Izmantojot pārfinansēšanas programmas, var atmaksāt vienu kredītu vai vienlaicīgi segt vairākas parādsaistības (patēriņa aizdevumi, hipotēkas kreditēšana, līzings).

  Pozitīvās iezīmes sadarbībai ar mūsu uzņēmumu

  Mūsu profila speciālistu komanda aktīvi sadarbojas ar vairumu Latvijas kredīta organizāciju. Veiksmīgi strādājam klātienē un attālināti.

  Sadarbojamies tikai ar likumīgām un pārbaudītām finanšu organizācijām, banku iestādēm, kas automātiski pasargā mūsu klientus no izplatītām kļūdām un iekļūšanas krāpnieku shēmās.

  Eksperti personiski pārbauda izvēlētajiem finanšu partneriem iesniegtos dokumentus. Jums ne par ko nav jāuztraucas. Vērsieties mūsu uzņēmumā, un mēs izvēlēsimies labāko kredītu pārfinansēšanas variantu pie pārbaudīta Latvijas kreditora.

   Online pieteikums

   Aizdevumu refinansēšana


   Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

   datu apstrādes noteikumiem
   Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
   Saņemt līgumu ar kurjeru

   Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!

   Kredīts uzņēmējdarbībai

   Kredīts uzņēmējdarbībai

   banner

   Kredīts uzņēmējdarbībai

   Kredīts uzņēmējdarbībai
   Kredīts uzņēmējdarbībai

   Cilvēkiem, kas vada vai plāno atvērt uzņēmumu, noderēs kredīts uzņēmējdarbības attīstībai. Pašnodarbinātie varēs atrisināt apgrozījuma līdzekļu trūkuma problēmu, vadot savu uzņēmumu.

   Uzņēmējdarbības kredīts Latvijā tiek izsniegts iekārtu, instrumentu un citu lietu iegādei. Uzņēmējs par saņemto aizdevumu var iegādāties nekustamo īpašumu vai izremontēt ēku, ievērojami uzlabojot to. Nav aizliegts izmantot kredītu uzņēmuma darbības nodrošināšanas ražošanas elektroiekārtām, kā arī mārketinga pasākumu ieguldījumos.

   Kā palīdzēs uzņēmējdarbības aizdevums?

   Mūsu uzņēmuma speciālisti priecāsies palīdzēt Jums saņemt ātro aizdevumu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem. Bez ķīlas ir pieejami piedāvājumi summā līdz 100 tūkstošiem eiro. Tos var izmantot mazie un vidējie uzņēmumi, kad steidzami nepieciešama nauda.

   Baltijas valstu pilsoņi var izmantot šos piedāvājumus bez ķīlas un komisijas maksas. Ar aizdevuma līdzekļiem klienti saņem no 1000 līdz 250 tūkstošiem eiro. Dažādi finanšu uzņēmumi, tostarp bankas, ir gatavas piedāvāt finansējumu efektīvai uzņēmējdarbības attīstībai. Līdzekļi ir pieejami divos virzienos:

   1. Klasiskā kredīta veidā – parastais aizdevums ir investēšana jaunos būvniecības, ražošanas projektos un citiem nolūkiem.
   2. Kredītlīnijas veidā – virzība uz uzņēmuma naudas līdzekļu apgrozījuma palielināšanu.

   Liels cilvēku skaits, kuriem ir pastāvīgs darbs, vēlas sākt uzņēmējdarbību. Laikā, kad esošie uzņēmumi var saskarties ar apgrozījuma līdzekļu trūkumu, kas nepieciešami pienācīgai biznesa projekta attīstībai.

   Uzņēmējdarbības aizdevums Latvijā ļauj atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar konkrētas naudas summas trūkumu.

   Uzņēmējdarbība nebeidz attīstīties, tā turpina strauji augt neatkarīgi no darbības jomas. Mūsu uzņēmums sniedz iespēju izmantot uzticamu kreditoru sniegtās garantijas:

   • aizdevuma izsniegšana, sākot no 2000 eiro;
   • fiksēta kredīta likme, sākot no 7,9% bez ķīlas;
   • ērta pieteikuma iesniegšanas sistēma.

   Maksimālā aizdevuma summa bez ķīlas ir ne vairāk kā 100 000 eiro.

   Kā maksimāli ātri saņemt kredītu Latvijā uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai?

   Ātrākais uzņēmējdarbības kredīta noformēšanas veids mūsu uzņēmumā – atstāt pieteikumu vietnē. Jau pēc dažām minūtēm speciālisti sazināsies ar Jums un pastāstīs par nepieciešamo dokumentu paketi un kreditēšanas nosacījumiem, ko sniedz kreditori, ar kuriem veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus.

   Lai nosūtītu dokumentus elektroniski, speciālisti nosūtīs vēstuli uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildot uz to, klients saņems piekļuvi dokumentu nosūtīšanai un turpmākai izskatīšanai. Tas būtiski paātrina pieteikuma izskatīšanas procesu.

   Papildu informācija

   Pilnīgai uzņēmējdarbības kredīta Latvijā izskatīšanai vajadzēs iesniegt Jūsu uzņēmuma bankas konta izrakstu par pēdējiem 12 mēnešiem. Mūsu uzņēmuma analītiķi sazināsies ar kreditoriem un varēs nodot Jūsu dokumentus, lai pieņemtu lēmumu saistībā ar kredītu.

   Pēc apstiprinošas atbildes un līguma parakstīšanas naudas līdzekļi tiek pārskaitīti uz norādītajiem rekvizītiem 1–2 dienu laikā. Mūsu konsultanti papildus palīdzēs salīdzināt kreditēšanas nosacījumus dažādās finanšu organizācijās un izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Mūsu vietnē atradīsit lielu skaitu kreditoru piedāvājumu Jūsu uzņēmējdarbībai.

   Reālajā laikā saņemsiet lielisku iespēju salīdzināt vairākus variantus. Iesniedziet pieteikumu tieši tagad, un pēc īsa brīža saņemsit atgriezenisko saiti. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju, un uzdot jebkuru interesējošu jautājumu.

   Izdevīgs uzņēmējdarbības kredīts Latvijā – pieejami un izdevīgi ar mūsu uzņēmumu!

   Ātros aizdevumus uzņēmumiem iespējams saņemt operatīvi un ar izdevīgiem nosacījumiem! Saņemiet līdz pat 100 000 EUR bez nodrošinājuma. FINLAT.LV 60 minūšu aizdevuma risinājums ir paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem brīžos, kad līdzekļi ir nepieciešami ļoti ātri.

   FINLAT.LV atbalsta uzņēmējdarbību visā Baltijā Izmantojot šo sistēmu, klienti saņem aizdevumus no EUR 1000 līdz EUR 250 000 bez nodrošinājuma, bez komisijas maksas un bez nevajadzīgas birokrātijas.

    Online pieteikums

    Kredīts uzņēmējdarbībai


    Vai uzņēmumam vai tā īpašniekam pieder nekustamais īpašums?

    datu apstrādes noteikumiem
    Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
    Saņemt līgumu ar kurjeru

    Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!

    Kredīts pret nekustamo īpašumu

    banner

    Kredīts pret nekustamo īpašumu

    Kredīts pret nekustamo īpašumu
    Kredīts pret nekustamo īpašumu

    Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – tas ir viens no naudas saņemšanas veidiem jebkuriem mērķiem. Apzinīgi aizņēmēji var saņemt daudzas priekšrocības, noformējot šādu kredītu.

    Mūsu Kredītu nodaļa jau šodien piedāvā saņemt nepieciešamo naudas summu. Nepieciešams tikai īpašums (dzīvoklis vai māja Latvijā) un daži dokumenti. Mēs nepieprasām izziņas par ienākumiem un neiesaistām galvotājus.

     

    Kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā saņemšanas priekšrocības

    Mūsu jaunie un pastāvīgie aizņēmēji saņem kredītu pieteikuma iesniegšanas dienā. Noformēšana aizņem zināmu laiku. Piedāvājam izdevīgus kreditēšanas nosacījumus un pieejamas procentu likmes.

    Izsniedzam naudu uzņēmējdarbības attīstībai un personiskiem mērķiem pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā. Maksimālā summa veido 75% no nekustamā īpašuma cenas. Mūs neinteresē Jūsu tēriņu raksti un tas, kur novirzīsiet aizņemtos līdzekļus.

    Kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu ir šādas priekšrocības:

    1. Jūs atmaksājat kredītu jebkurā Jums ērtā laikā – aizdevuma termiņš līdz 20 gadiem.
    2. Ātra noformēšana bez liekas birokrātijas un liela dokumentu daudzuma iesniegšanas.
    3. Nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas.
    4. Ja tiek kavēts maksājums, piedāvāsim vairākus variantus, centīsimies atrisināt problēmu.

    Dokumentu paketes apmērs ir atkarīgs no nekustamā īpašuma veida. Dzīvoklim – zemesgrāmata, inventarizācijas lieta, ja ir. Mājai – zemesgrāmata, inventarizācijas lieta (ja ir), zemes gabala plāns. Līgums tiek parakstīts pēc aizdevuma summas apstiprinājuma.

    Klienti izvēlas mūs, jo ar mūsu palīdzību operatīvi un klientam ērtā laikā tiek izsniegts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā.

    Kāpēc klienti izvēlas sadarbību ar mūsu servisu?

    Parasti, mēģinot noformēt kredītu citās finanšu organizācijās, mūsu klienti saskaras ar negodprātīgu attieksmi.

    1. Dokumenti tiek ilgi izskatīti, un tiek veiktas papildu pārbaudes. Tiešām, daudzi finanšu uzņēmumi var izskatīt pieteikumus pat līdz divām nedēļām! Piekrītiet, ka tāds termiņš nevienu neapmierina, jo īpaši tad, ja nauda ir steidzami nepieciešama.
    2. Liek sagatavot lielu dokumentu paketi. Izziņa par ienākumiem, dokumenti par citiem esošiem kredītiem, informācija par darba devēju un daudzas citas izziņas – tas ir ilgi un neērti.

    Mūsu uzņēmums sniedz plašu papildu pakalpojumu klāstu – dzīvokļa privatizācija, pārakreditācija, parādu atmaksa, reģistrēšana zemesgrāmatā, darījumi ar nekustamo īpašumu, jurista pakalpojumu sniegšana, neatkarīgs kredītu brokeris, caurredzamu darījumu veikšana ar dzīvojamās un komercnozīmes nekustamajiem īpašumiem, īpašuma izpirkšana no tiesu izpildītājiem utt.

    Pie mums strādā Latvijas labākie speciālisti. Jūs vienmēr varat vērsties pie mums pēc palīdzības, saziņai izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Var salīdzināt kreditēšanas nosacījumus, un ar Jūsu kredītu papildus nodarbosies Kredītu nodaļa. Mūsu piedāvāto priekšrocību izvērtēšanai izmantojiet izsmeļošas bezmaksas konsultācijas saņemšanu.

    Klienti vēršas pie mums šādu iemeslu dēļ:

    • ātri un bez vilcināšanās izskatām pieteikumus;
    • 9 no 10 aizņēmējiem apstiprinām aizdevumus;
    • izsniedzam naudu jau pieteikuma iesniegšanas dienā;
    • nepieprasām papildu dokumentus;
    • esam drošs un labticīgs partneris;
    • noformējam aizdevumus parādu atmaksai par komunālajiem pakalpojumiem, esošo kredītu atmaksai, īpašuma iegādei un citiem mērķiem;
    • piedāvājam saņemt kredītu Latvijas nerezidentiem, kuri dzīvo Rīgā vai Rīgas rajonā.

    Ja Jūs interesē izdevīga kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu Latvijā noformēšana, vērsieties pie mums, priecāsimies par abpusēji izdevīgu sadarbību! Veiksmīgi sadarbojamies ar privātām un juridiskām personām.

    Saskaņā ar statistiku tie kredīti, kuri Latvijā izsniegti pret nekustamā īpašuma ķīlu ir par lielākām summām, nekā tie, kas izsniegti bez nodrošinājuma. Šādu ilgtermiņa aizdevumu zemie procenti padara tos īpaši pievilcīgus. Aizdevums, kas nodrošināts ar nekustamo īpašumu ir labākais aizdevuma veids, ja Jums ir nepieciešams aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu. Parasti piedāvā aizdevumu līdz 75% no īpašuma tirgus vērtības.

    Nav nepieciešams norādīt kur tiks tērēti naudas līdzekļi, jo Jūs nodrošināsiet aizdevumu ar hipotēku. Īpašums paliek Jūsu rīcībā, un hipotēka tiek noņemta, kad tiek atmaksāta visa aizdevuma summa. Kredīta cena ir vissvarīgākais kas jāņem vērā izvēloties aizdevēju. Kurš vēlas pārmaksāt? Tāpēc ir lietderīgi vispirms salīdzināt dažādu aizdevēju cenas par noteiktām summām un termiņiem. Atcerieties, ka FINLAT.LV palīdzēs Jums izvēlēties maksājumu termiņu, kurā procenti būs izdevīgi, un Jūs varēsiet veikt maksājumus bez jebkādām problēmām.

     Online pieteikums

     Kredīts pret nekustamo īpašumu


     datu apstrādes noteikumiem
     Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
     Saņemt līgumu ar kurjeru

     Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!

     Kredīts pret automašīnas ķīlu

     Kredīts pret automašīnas ķīlu

     banner

     Kredīts pret automašīnas ķīlu

     Kredīts pret automašīnas ķīlu

     Ar mūsu platformu bankas un finanšu organizācijas izsniedz kredītu ķīlā pret automobili un kredītu automobiļa iegādei. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē un saņemiet labāko piedāvājumu!

     Daudzi sapņo par savu automobili. Tomēr ne visiem ir iespēja ietaupīt pietiekamu naudas summu no algas.

     Pēdējā laikā dzīvi ir ļoti grūti iedomāties bez automobiļa. Ik dienu mēs braucam uz darbu, veikaliem, atgriežamies mājās. Ja visu attālumu mērotu kājām, tiktu tērēts ļoti daudz laika. Mūsdienās automobilis ir neatņemama dzīves sastāvdaļa vairumam Latvijas pilsoņu.

     Ja vērsīsieties pie mums, mūsu uzņēmuma speciālisti sniegs izvērstu konsultāciju un atbildēs uz visiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbildīgu finanšu partneri kredīta noformēšanai Latvijā automobiļa iegādei ar izdevīgu procentu likmi.

     Mūsu platformai ir pieslēgtas visas finanšu organizācijas, kas izsniedz aizdevumus ķīlā pret automobili.

     Autofinansēšanas programmas:

     1. Autolīzings – jauna vai lietota automobiļa iegādei ar mazu nobraukumu.
     2. Autokredīts – jebkura izlaiduma gada lietota automobiļa iegādei.
     3. Kredīts ķīlā pret automobili – Jūs varēsiet ieķīlāt Jūsu īpašumā esošo automobili.

     Priecāsimies palīdzēt tikt skaidrībā ar visām niansēm un izvēlēties labāko automobiļa kreditēšanas Latvijā variantu, kas ir pilnībā piemērots norādītajām vēlmēm, iespējām un izvirzītajiem uzdevumiem.

     Autokredīta pamatnosacījumi:

     • kredīts bez pirmās iemaksas;
     • summa – no 1 līdz 100 tūkstošiem eiro;
     • iesakām noformēt KASKO apdrošināšanu, bet tas nav obligāts nosacījums.

     Maksimālām lietotāju ērtībām daudzas bankas un finanšu iestādes piedāvā noformēt automobiļa kredītu tiešsaistē. Lai saņemtu kredītu automobilim attālināti, jārīkojas šādi:

     1. attālināti aizpildīt pieteikumu;
     2. sagaidīt zvanu no mūsu partneriem un saņemt no viņiem pilnu informāciju par kredīta produktiem;
     3. izvēlēties tīkamāko variantu – summu, procentu likmi, termiņu un ikmēneša maksājumus;
     4. parakstīt līgumu tiešsaistē;
     5. saņemt naudu kontā vai automobiļa pārdevēja kontā.

     Veicot šīs vienkāršās darbības, var iegūt automobili, neizejot no mājas un bez pirmās iemaksas. Lai noformētu kredītu automobilim, jāatbilst šādām prasībām:

     • aizņēmējs ir pilngadīgs;
     • pastāvīgi ikmēneša ienākumi, kas veido vismaz 150 eiro.

     Autokredīta saņemšanai nepieciešamie dokumenti:

     1. Aizpildīts pieteikums kredīta saņemšanai.
     2. Latvijas Republikas pase vai ID karte.
     3. Automobiļa tehniskās pases kopija.

     Iesniedzot šos dokumentus, bez problēmām noformēsiet kredītu. Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, Jūs saņemsiet vispusīgu informācijas un juridisko apkalpošanu.

     Mēs izsmeļoši izstāstīsim par visām automobiļa iegādes kredītā Latvijā niansēm un to, ar kādiem finanšu partneriem labāk sadarboties. Mūsu eksperti palīdzēs noslēgt pārredzamu automobiļa pirkuma-pārdošanas darījumu, vienlaikus pārbaudot visus dokumentus, kas noslēgti starp Jums un pārdevēju.

     Mūsu uzņēmuma profila speciālistu komandas mērķis ir ilgtermiņa un abpusēji izdevīga sadarbība. Ilggadēja profesionālā pieredze ļauj tikt galā ar dažādas sarežģītības un steidzamības uzdevumiem.

     Operatīvai saziņai ar mūsu speciālistiem izmantojiet atgriezeniskās saites veidlapu vai norādīto kontaktinformāciju. Zvaniet vai rakstiet, mēs noteikti atradīsim optimālu izveidojušās situācijas risinājumu. Iesakām ātram lēmumam atstāt pieteikumu tiešsaistē, un mēs ar Jums sazināsimies!

     Nevienam nav noslēpums, ka situācijā kad ļoti nepieciešama nauda, to aizņemties nemaz nav tik vienkārši kā mēs to gribētu. Ne vienmēr tie, kas vēlas saņemt aizdevumu, atbilst visiem aizdevēja nosacījumiem, īpaši jau, ja kredītvēsture nav pilnīgi perfekta. Cita lieta – kredīts pret automašīnas ķīlu, kur auto darbosies kā finansiālais garants.

     Ir iespējams saņemt aizdevumu, kas nodrošināts ar automašīnu. Tas nebūt nenozīmē, ka Jums būs jāšķiras no sava transportlīdzekļa. Latvijā aizdevumus pret automašīnas ķīlu piedāvā daudzi lombardi un finanšu iestādes. Bet visbiežāk klients vēršas tieši FINLAT.LV, jo tieši šeit tiek piedāvāti visizdevīgākie, pieejamākie, demokrātiskie aizdevumu nosacījumi.

     Piesakieties un saņemiet ātru atbildi. Aizdevuma summa tiks ieskaitīta jūsu kontā automātiski, tūlīt pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

     • līdzekļi tiek izsniegti burtiski stundas laikā
     • nav nepieciešams iesniegt izziņas
     • minimāls nepieciešamo dokumentu apjoms
     • transportlīdzekļa vērtēšana neaizņem daudz laika

      Online pieteikums

      Kredīts pret automašīnas ķīlu


      Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

      datu apstrādes noteikumiem
      Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
      Saņemt līgumu ar kurjeru

      Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!

      Patēriņa kredīts

      banner

      Patēriņa kredīts

      Patēriņa kredīts
      Patēriņa kredīts

      Patēriņa kredīts ir paredzēts nepieciešamās naudas summas saņemšanai dzīves apstākļu uzlabošanai, citu kredītu un komunālo maksājumu parādu atmaksai, dažādu preču iegādei.

      Noformēt patēriņa kredītu Latvijā var ar izdevīgiem nosacījumiem, izmantojot mūsu uzņēmuma palīdzību. Aizņēmējiem ir spēkā izdevīgi īpašie piedāvājumi. Varat izmantot dažādas pievilcīgas akcijas, ņemt patēriņa kredītu bez ķīlas un pirmās iemaksas, rēķinoties ar īpašiem nosacījumiem.

      Priekšrocības, vēršoties mūsu uzņēmumā, lai saņemtu patēriņa kredītu

      Mūsu uzņēmums piedāvā izmantot mūsu pakalpojumus, iepazīties ar Latvijas labāko banku sarakstu, iesniegt vienkāršotu pieteikumu un saņemt ātru atbildi. Nauda tiks pārskaitīta uz bankas karti uzreiz pēc aizdevuma summas apstiprinājuma un līguma parakstīšanas.

      Process nav ilgāks par 30 minūtēm. Vēršoties mūsu uzņēmumā, Jūs atklāsiet šādas priekšrocības:

      • saņemsiet patēriņa aizdevumu bez ķīlas un pirmās iemaksas;
      • aizpildīsiet vienu pieteikumu, savukārt mēs to nosūtīsim 30 mūsu partneriem;
      • noformēsiet pieteikumu, neizejot no mājas, ar nelielas tiešsaistes anketas palīdzību;
      • varēsiet izmantot īpašus kreditēšanas nosacījumus un dažādas atmaksas iespējas;
      • pakalpojumu atmaksāt kredītu pirms termiņa bez pārmaksas;
      • saņemsiet vēlamo summu līdz 25 tūkstošiem eiro un vairāk, kredīta apmērs tiek izskatīts individuāli;
      • izmantojiet jebkādus aizdevuma atmaksas termiņus (maksimālais termiņš ir 84 mēneši);
      • saņemsiet zinošu speciālistu atbalstu.

      Patēriņa kredīts ir pieejams personām, kuras vecākas par 18 gadiem. Aizņēmējam jābūt pasei un norēķinu kontam bankā. Konkrētā kredīta summa un procentu likme var mainīties, jo pieteikuma izskatīšanas laikā tiek ņemta vērā klienta kredītvēsture, reālie ienākumi. Lai uzzinātu precīzu aizdevuma summu, iesakām vērsties pie izvēlētā kreditora.

      Kā mēs palīdzam, saņemot patēriņa kredītu Latvijā?

      Ikvienam var rasties naudas problēmas. Savukārt mēģinot noformēt patēriņa kredītu, aizņēmēji atkal saskaras ar nepatīkamām situācijām. Piemēram, atteikums sliktas kredītvēstures dēļ vai neatbilstība kreditēšanas nosacījumiem.

      Jūsu finanšu problēmu risināšana ir mūsu galvenais uzdevums. Mūsu uzņēmums palīdz izvēlēties labāko finanšu uzņēmumu, ietaupīt laiku un naudu. Sarakstā Jūs neatradīsiet apšaubāmas organizācijas, kas pieprasa pieteikt papildu maksas pakalpojumus. Tieši tādēļ Jums nav jātērē laiks piedāvājumu pārbaudei. Mēs to esam jau izdarījuši Jūsu vietā.

      Mūsu uzņēmuma priekšrocības ir šādas:

      1. Piedāvājam tikai aktuālo informāciju par patēriņa kredītiem, regulāri sekojam izmaiņām kreditoru programmās.
      2. Mūsu kataloga lappusē varat salīdzināt kredītu piedāvājumus, kas samazina risku vērsties nepareizajā uzņēmumā.
      3. Publicējam jaunus reitingus un atsauksmes.
      4. Savlaicīgi apkopojam ietekmīgāko uzņēmumu piedāvājumus, tādējādi atbrīvojot Jūs no biroja apmeklējumiem un saziņas ar bankas speciālistiem.
      5. Garantējam godīgu darbu un skaidrus sadarbības nosacījumus.

      Ja Jums ir piedāvājumi vai ieteikumi mūsu darbam, priecāsimies saņemt ziņu. Pieredzējuši speciālisti ir vienmēr gatavi sarunai, ņem vērā padomus un kļūst par labākajiem savā nozarē.

      Piedāvājam izpētīt finanšu uzņēmumus, izvēlēties pievilcīgāko patēriņa kredītu un iesniegt pieteikumu tā saņemšanai Latvijā. Atbildi saņemsiet pēc dažām stundām.

      Patēriņa kredīts – aizdevums, kas paredzēts iedzīvotājiem patēriņa preču iegādei. Šāds aizdevums tiek izsniegts ne tikai ilgtermiņa lietošanai paredzētu preču (dzīvokļu, mēbeļu, automašīnu u.c.) iegādei, bet arī citiem pirkumiem (mobilie tālruņi, sadzīves tehnika, pārtikas produkti). Tas paredzēts preču pirkšanai ar atlikto maksājumu, vai bankas aizdevuma veidā patērētāju vajadzībām, tostarp tiek izsniegts arī caur kredītkartēm.

      Piesakieties un saņemiet ātru atbildi. Aizdevuma summa tiks ieskaitīta jūsu kontā automātiski, tūlīt pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

      • Bez nodrošinājuma un pirmās iemaksas
      • Online pieteikuma reģistrācija
      • Īpaši nosacījumi
      • Ātra lēmuma pieņemšana
      • Dažādas atmaksas iespējas
      • Priekšlaicīgas atmaksas iespēja
      • Pirms aizņematies, izvērtējiet savas iespējas aizņēmumu atmaksāt!
      • Var aizņemties no 300 līdz 25000 €.
      • Maksimalais termiņš: līdz 84 mēn.
      • Vecuma ierobežojumi: 18-75 gadi..
      • Aizņēmējam obligāti ir jābūt derīgai pasei vai ID kartei.
      • GPL sākot no 7,8% gadā.
      • Kredīta aprēķina piemērs: aizdevums 3000 € apmērā ar termiņu uz 24 mēnešiem, mēneša maksājums ir 151.21 €, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam: 3629.04 €, GPL 20.73%.
      • NB! Kredīta aprēķina piemēram ir tikai informatīva nozīme, un tas ir balstīts uz kreditora mājas lapā pieejamo informāciju. Patiesā kredīta summa un procentu likme var mainīties atkarībā no kredītņēmēja kredītvēstures, ienākumiem un izvēlētās summas. Lai uzzinātu precīzas kredīta izmaksas, jāvēršas pie kreditora.

       Online pieteikums

       Patēriņa kredīts


       Vai Jums pieder nekustamais īpašums?

       datu apstrādes noteikumiem
       Es piekrītu saņemt piedāvājumus un informāciju
       Saņemt līgumu ar kurjeru

       Aizņemies apzinīgi, novērtējot kredīta nepieciešamību un spēju to atgriezt!